Dětské centrum Koala

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá

cs

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Martin
02.11.2017

Nejlepsi skolka jakou si muzete pro sve deti predstavit. Hned u parku, skvela pani ucitelka a pan ucitel, kteri se detem venuji po vsech strankach. Deti maji v tydnu dramatacek a plavani. Mohu jen doporucit

Magdaléna Moudrá
02.11.2017

V Koale jsem vedla hudební kroužek a občas chodila vypomáhat v dopoledních hodinách. Myslím,že nikde nepřipraví děti na přechod do školy lépe než v této školce,kde se dětem opravdu věnují naplno a snaží se rozvíjet jejich schopnosti a zájmy. Manželé Dvořákovi jsou k dětem i rodičům velmi vstřícní, vždy se snaží do aktivit zapojit všechny děti bez vyjímky. Dokáží dětem ustanovit řád,který je připraví na budoucí léta ve škole,ale zároveň si najdou čas i na pomazlení a dětem se věnují opravdu naplno.Všechny aktivity vedou hravou formou a díky tomu si umí udržet dětskou pozornost. Je vidět,že sem děti chodí opravdu rády a školka je pro ně jako druhý domov, kde se cítí dobře a rodiče si mohou být jisti,že jsou ve správných rukou.

Jana
01.11.2017

Takhle školka nemá chybu. Mají tam lidský přístup k dětem, zábavné hry, výuku hravou formou. Navštěvujeme školku i po odchodu do státní školky, kam nás vzali od září, a to na odpolední veřejné kroužky pro děti.

Michaela Baroušová
19.10.2016

Perfektní rodinný přístup

Iva
27.09.2016

..skvela skolka, ve ktere byl maximalne spokojeny mladsi syn (na denni dochazku), ale i starsi (na dochazku obcasnou) ..za nasi rodinu rozhodne palce nahoru! :)

Pavlína
27.08.2016

S Koalou jsme moc spokojeni, děti tam chodily do školky každé ráno natěšené a odpoledne stejně nadšeně vypravovaly, co všechno zažily.

Lucie
26.08.2016

Jsem moc ráda, že jsme se rozhodli pro tuto školku. Skvělí lidé, příjemné prostředí. Můj syn sem chodí moc rád a do školky se těší. Děkujeme.

Dita Baker
24.08.2016

Ještě dnes, po roce, o vás naše Leah mluví v superlativech. Děkujeme.

Dmitrij
23.08.2016
Veronika
23.08.2016

Skvělá školka, kterou mohu vřele doporučit. Výborný přístup k dětem, spousta aktivit a zábavy. Na dětech je opravdu vidět, že jsou ve školce spokojené a to je to hlavní. Oceňuji práci celého kolektivu školky.

Miluška
18.04.2016

Chtěla bych být malá, protože v této školce se k dětem chovají opravdu hezky.

Petr
10.02.2016

Využíváme s manželkou zatím jen jednorázově, kvůli adaptaci dítěte do kolektivu a manželky do nové práce. Je to ráj pro děti. To je tak, když vidíte, že paní učitelku práce baví, děti jsou nadšené a nikomu se pak nechce domů :)

Jára
18.01.2016

Úžasné místo, nikdo tu nebrečí, všechny děti se zapojují do připravených aktivit a personál je tu maximálně vstřícný a ochotný.

Kamila
01.07.2015

Můžu jen pochválit a doporučit, takto by měla vypadat každá školka. Skvělí lidé, profesní přístup a množství aktivit. Můj syn se do školky těší a neustále o ní vypráví. Díky vám!

James
19.02.2015

skvělý přístup, personál a program pro děti

Kateřina Veselovská
11.09.2014

V Koale strávil můj syn celý rok, začal chodit ve 2,5 letech. Denní program je velmi pestrý, všestranný. Děti jsou hodně venku, cvičí, plavou, výtvarničí, zpívají a někdy i hrají na kytaru!! Všem Koalákům děkujeme za vzornou péči. Jste báječní.

Andrea
11.09.2014
Iveta G.
09.09.2014

Skvělá školka, báječní lidé. Malá se těší každý den a i o vikendu se po ránu ptá, jestli se jde dnes do školky. Jsme smíšená rodina, manžel je Američan, doma mluvíme hlavně anglicky. Chtěla jsem naší holčičku dát do české školky kvůli češtině a funguje to bezvadně. Ve státní školce by se mojí dcerce nevěnovali s takovou péčí, jaká se jí dostává v Koale.

Veronika
26.08.2014

Moc děkujeme za hlídání během prázdnin. Malá si to náramně užila a neustále o vás mluví a ptá se na vás. Jste skvělý, jen tak dál!

Saša
12.04.2014

Prostor i lidé působí moc pozitivně. Jsem ráda, že funguje takové soukromé zařízení individuálně na několik dní v měsíci. Celý měsíc nepotřebuji a zatím bych ani finančně nezvládla. Jsem takto moc spokojená :)

Petra
14.03.2014

Školka působí moc příjemně a mám zatím jen pozitivní zkušenost. Využíváme služeb nepravidelně, jelikož mám o malou střídavou péči, ale kdybych mohla, tak jí tu nechám každý den. Nejlepší vizitkou pro mě je, že je to první školka, odkud při vyzvednutí nechce odcházet a doma o ní neustále mluví :)

Marcela
09.03.2014

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,19 kmMateřská školaVozová 5/953Praha 3Veřejná
0,25 kmŠkolka a jesle Piccole PestiPolská 1716/54Praha 2 - VinohradySoukromá, Jesle
0,39 kmThe Little Mole International Preschool and Nursery of PragueRiegrovy sady 38Praha 2 - VinohradySoukromá, Jesle

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.