Církevní mateřská škola Studánka

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Církevní / Rejstříková

cs

Kontaktní údaje

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Lenka Dobiáš Černá
12.02.2021

Školku hodnotím maximálně kladně a doporučuji. Když jsem pro naší dcerku vybírala, do jaké školky jí přihlásím, četla jsem dychtivě všechny recenze...přidám proto tu svojí a snad to pro někoho bude přínosné. Dcerka do MŠ Studánka chodí od září 2019 a je zde spokojená. Oceňuji především rodinnou atmosféru a velmi osobní přístup k dětem i rodičům, malý počet dětí ve třídě a spolek rodičů, který organizuje nejrůznější akce. Líbí se mi, že ve školce jsou zvířátka (králíci, morčata, želva, rybičky), záhony se zeleninou a celkově důraz na eko výchovu, chození ven za každého počasí, časté návštěvy divadla, dny se sportem, teď akce typu "malý architekt", "malý inženýr"... Prostory jsou útulné a rodiče vítáni, přístup mi přijde mnohem osobnější než ve státních školkách, které jsem navštívila. Naše rodina je věřící (protestanti), ale to není pro přijetí dítěte podmínkou, ani to pro nás nebyl žádný problém. Víru dětem předkládají formou obecných hodnot, což si myslím, že je dobrý základ pro každé dítě. Občas je ve školce duchovní ze Lhoteckého kostela, nebo nějaký speciální program, ale přijde mi to vedené velmi hezkou formou a universální pro každého bez rozdílu víry. Nedávno jsem měla individuální setkání se dvěma učitelkami o naší dceři, něco jako znodnocení pokroku. Překvapilo mě, že mi věnovaly téměř 30 minut (čekala jsem tak 5 min.) a velmi zapáleně hovořily o každém detailu, jako kdyby měly na starost jen toto jedno dítě. Udělalo to na mě velký dojem a jsem učitelkám za to vděčná. Jedinou vadou na kráse z mého pohledu je neexistence vlastní jídelny a dovážení jídla, které není úplně podle mého gusta (líbilo by se mi jídlo podle Skutečně zdravé školy), ale dá se to akceptovat a snad se do budoucna zlepší. Školku určitě doporučuji, za naší rodinu tam chceme přihlásit i druhé dítě.

Beata
14.06.2018

Školku hodnotím velice kladně. Co se nám líbí je nižší počet dětí na třídu a to max. 20, program začít spolu, spoustu aktivit pro děti (častá návštěva divadel, výlety, zvířátka na zahradě, ekoprogram, sportovní aktivity). Na výběr mají hodně kroužků (tanečky, angličtina, keramika...) Mají také dvě hřiště se spoustou herních prvků, které mají rozdělené pro mladší a starší děti. Učitelé se tak mohou dětem skutečně věnovat i venku a zapojovat se do her. Což jako rodiče dost oceňujeme. Co mě ještě napadá, je na nástěnce v šatně uvedené každodenní téma, které se bude ten den probírat. Máte tak hezký přehled, co se vaše dítě ve školce učí :-) V této MŠ se o vaše dítě opravdu zajímají, proto doporučuji

Ilona
26.01.2017

Nejprve jsem se obávala, ale teď jsem se školkou maximálně spokojená. (nejsme věřící, ale byla to jediná školka, kde mi vzali prcka nar. v říjnu). Mají spoustu aktivit, chodí za každého počasí ven (i když leje), často chodí na divadelní představení do KC12 nebo i jinam. Chodí do školky známé osobnosti a seznamují děti se sportem (A.Panenka, O.Šípková, atd.). Vyhovujeme mi, že ve třídě je max. 20 dětí. Školka má velkou zahradu. Pro někoho možná vada na kráse - jídlo jim dováží a že nefungují během letních prázdnin (ale mají 2 příměstské tábory).

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,03 kmKlub maminek BalónekKe Kamýku 860/6Praha 4 - KamýkMateřské centrum
0,19 kmDS Kalamajka jesle-miniškolkaU Vodojemu 924/17Praha 4 - LibušSoukromá, Jesle
0,25 kmJesle a školka MinísekK hájovně 739/13Praha 4 - LibušSoukromá, Jesle

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.