Aristo SMART školička

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá

Step By Step
cs aj

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Základní informace

Dopolední smart miniškolička, pro děti od dvou let. Děti mají program plný různých aktivit. Cvičíme, tvoříme různé věci a kreslíme, zpíváme a hrajeme na Orffovy nástroje, pomalu se seznamujeme s angličtinou. Program obsahuje prvky Montessori. V případě příznivého počasí má školička k dispozici dětské hřiště. Plenky pro nás nejsou problém. Program je pro děti od 2 let. Docházka je možná jednorázově i na jednu hodinu. Snažíme se děti rozvíjet po všech jejich stránkách, jak po rozumové, tak po fyzické. Ve školičce rozvíjíme jejich představivost, kreativitu, motoriku i znalosti. Věnujeme se jim na individuální úrovni, abychom toho dosáhli, je miniškolička maximálně ve skupince 6 dětí. Děti si přinesou přezuvky, svačinu a pití, plenky, jsou-li potřeba. Od 8 do 12h. Pohlídáme i děti, které vyžadují individuální přístup Je potřeba se objednat den předem, mailem nebo telefonem.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Daniela Srncová
28.02.2015

Do školičky Aristo chodila naše dcera na podzim. Pak jsme se přestěhovali, ale dodnes rádi na školičku vzpomínáme, zejména Sandra, která se ještě teď občas ptá, kdy si zase půjde hrát s paní učitelkou. Bylo to její první odloučení, tak jsme měli velký strach, jestli tam vydrží. Adaptovala se velmi rychle, až nám to skoro bylo líto, když nám ráno zamávala na rozloučenou a hned si běžela hrát. Někdy zase v poledne prodlužovala odchod s tím, že si ještě dost nepohrála. Školička je pro menší kolektiv dětí, což nám velmi vyhovovalo, protože tak je zajištěn individuální přístup ke každému dítěti. Aktivity dětí ve školičce Aristo jsou opravdu různorodé a děti se tak mohou rozvíjet jak po stránce rozumové, tak i fyzické, což je v předškolním věku obzvláště důležité. Děti se učí kreslit, cvičí, zpívají, začínají s angličtinou. Program zahrnuje také některé prvky Montessori. Když je hezky, hrají si venku na dětském hřišti, takže jim nic nechybí. Paní učitelka je velice laskavá a s dětmi má obrovskou trpělivost. Pokroky dětí jsou opravdu znatelné. Pro mě to byla velká pomoc. Ve volnu jsem si obstarala nutné věci a ještě mi zbyla chvilka na relaxaci. Přitom jsem neměla špatný pocit, že jsem dítě někam odložila, ale věděla jsem, že je Sandra ve školičce spokojená a je tam o ní dobře postaráno. Teď hledáme podobné zařízení se stejně kvalitním programem a milou učitelkou. Cena školičky je přijatelná. Školičku Aristo doporučuji všem, kdo potřebují dopolední hlídání a hledají kvalitní zařízení.

Romana Štorková Maliti
12.02.2015

Dopolední školička Aristo je pre mňa praktické a skvelé riešenie - študujem a tak potrebujem pár hodín týždenne na štúdium v knihovně a konzultácie so školiteľkou. Náš Matej má dva roky - obávali sme sa, že adaptácia a odlúčenie od nás budú pre neho ťažké. Zvládol to však na jedničku! Určite aj pre to, že program v školičke je veľmi kvalitný (kombinácia tradičných a netradičných metód výuky a hry; výtvarné aktivity, hudba, hra na Orfovych nástrojoch atď.), pani učiteľka je skvelá a vždy dobre naladená a kolektív je malý (Matej je v skupine dvoch detí). Do Arista chodíme už tretí mesiac, máme radosť z toho, že Matej sa tam teší a užíva si to, je to pre nás optimálne, lebo bývame v Dejviciach a cena je prijateľná. Myslím, že pri Ariste ostaneme kým Mateja neprijímu do štátnej školky. Som si istá, že aj vďaka školičke Aristo bude pre neho vstup do veľkého kolektívu jednoduchší a v zručnostiach a poznatkoch sa vyrovná starším kamarátom:-)

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,33 kmMiniškolička a jesličky Káti a BertíkaJaselská 29Praha 6 - DejviceSoukromá, Jesle
0,56 kmZákladní škola a Mateřská škola - náměstí SvobodyTychonova 265/8Praha 6 - HradčanyMěstská
0,57 kmDětská skupina RadostBubenečská 308/13Praha 6Dětská skupina

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.