Anglicko-česká školka Salomon Family

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá

cs aj

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Základní informace

Naše školka je soukromé vzdělávací centrum s rodinnou atmosférou, které se věnuje vzdělávání dětí předškolního věku již od roku 2003. Náš stálý tým zkušených lektorek vytváří dětem klidné a láskyplné prostředí. Nacházíme se v centru Prahy, v krásném prostředí Františkánské zahrady. Nabízíme:  podnětné prostředí rozvíjející všechny klíčové kompetence důležité pro komplexní rozvoj dítěte  každodenní anglický program s rodilou mluvčí  intenzivní předškolní přípravu  flétničku  odpolední kroužky  dostupné školné  mimoškolní akce a mnoho dalšího

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Eva Farajporová
10.04.2017

Tuto školku vřele doporučuji !

Věra Novák Strakova
08.04.2017

Jsme moc spokojeně s Šalomoun family příjemné prostředí učitelky přátelská atmosféra vstřícný k dětem, chodili tam všechny 3 naše deti a časem je to jen kepsi

Dominik Hoff
10.01.2017

Dakujem za nadherne roky vo vasej skolicke. Mame uzasne spomienky na vas. Nech sa vam dari aj nadalej. Vsetko dobre...

Daria
09.11.2016

Máme jen ty nejlepší vzpomínky - na bohatý program, na obětavost učitelek a na přátelské vztahy, ke kterým děti vedou.

Mojmír
07.11.2016

Dcera byla se školkou maximálně spokojená a její umístění v centru města, ale zároveň ve Františkánské zahradě je podle mne ideální.

Daniela Beer
02.11.2016

Dcera byla ve školce nadšena, nejen rodinnou atmosférou, ale i programem a nejrůznějšími aktivitami. I přesto, že byla trochu stydlivější a zpočátku moc nekomunikovala s ostatními, paní učitelky ji zařazení do kolektivu velmi usnadnily. Myslím, že byla velmi dobře připravena na vstup do školy a s přestupem neměla sebemenší problém hlavně díky školce. Vždy, když jdeme kolem školky, s láskou vzpomínáme. Mohu jedině doporučit!

Lucie Karaskova
13.10.2016

Mala skolka s rodinnou atmosferou, skvely pristup ucitelek. Pratelska atmosfera mezi vsemi detmi, rodici i uciteli, ktera trva i po letech. Deti byly vyborne pripraveny na zapis i nastup do prvni tridy. Krasne prostredi Frantiskanske zahrady a detskeho hriste primo u skolky.

Veronika Rousková
12.10.2016

Školku navštěvoval můj syn a poté dcera. Všichni jsme byli naprosto spokojení jak s "rodinným" přístupem ve školce, tak programem. Všechno, co se děti naučily ve školce, se jim opravdu moc hodilo při nástupu na základní školu. Školku jsme opouštěli velmi neradi. Ještě dlouho budeme 6 let prožitých v Salomon Family s láskou vzpomínat!

Kamila Zimová
11.10.2016

Skvělá školka, krásné místo, výborné paní učitelky, velmi dobrý program, určitě ráda a vřele doporučuji

Джемма
11.10.2016
Lucia Šoralová
11.10.2016
Xenia
11.10.2016

Our daughter was in Salomon Family since she turned 3 y.o. We were very happy. Teachers were very supportive, responsive and motivating, especially considering the fact that our daughter barely spoke any Czech when she started. After finishing 3 years in Solomon, she was ready to start regular Czech state school without any language barrier. We would recommend Salomon to any foreigners who are afraid of kids language abilities and if you want your kid speak English.

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,09 kmMateřská škola NárodníNárodní 416/37Praha 1Veřejná
0,46 kmMateřská škola sv. Voršily v PrazeOstrovní 11aPraha 1Církevní
0,49 kmMiniškolka HafíkOstrovní 146/16Praha 1 - Nové MěstoSoukromá, Jesle

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.