Anglicko-česká školka EDIN

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá / Rejstříková

cs aj

Kontaktní údaje

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Miroslav
21.11.2023

Dětem se opět změnily učitelky. I podle recenzi níže je zřejme,ze se obmenuji nekolikrat ročně. Čím to? Co je špatne?

Ivana
21.11.2023

Dobrý den, vnučka navštěvuje pobočku ve Vítkovicích a jsme velice spokojení, ikdyž se obměnil personál konkrétně paní učitelky, tak školka stále funguje tak jak fungovala. Hlavní je, že děti jsou spokojeně potom jsou spokojení i rodiče. Takže za nás super školka.

Raszkova
20.11.2023

Dcera začala nově navštěvovat školku Edin Výškovice a zatím bez problémů, prozatím všechno v pořádku. Někteří psali ,že ve školce je zima a, že netopí což tedy není pravda, sama jsem si to kontrolovala. Paní učitelky milé, usměvavé. My jsme spokojení,ale hlavní že dcerce se tady líbí.

Tomáš Borovička
19.11.2023

Velmi dobrá školka. Krásné prostory, milý personál, spokojené děti. TOP

Veronika
19.11.2023

Školka EDIN, vnučka je spokojená a tím pádem jsme spokojení i my. Za nás poměr cena/výkon - 10/10. Chodila do jiné školky a museli jsme přestoupit, takže jsme rádi, za tuhle volbu. Doporučujeme.

Iveta P.
04.11.2023
Edin
12.10.2023

Vedení si tady jednoznačně píše pozitivní komentáře samo. Opravdu nikdo z nás rodičů nemáme zapotřebí “špinit” školku bezdůvodně. Rozhodnutí je na vás, každý dřív nebo později pozná sám.

Mš EDIN
12.10.2023

Za nás úžasná školka, výuka anglického jazyka , rodilý mluvčí, krásné prostory , milý personál , citlivý přístup k dětem. Doporučujeme

Martina P.
12.10.2023

Můj synovec navštěvoval školku Edin ve Výškovicích 3 roky a můžu říct, že on i rodiče byli nadmíru spokojení, žáden problém ať už s vedením tak s paní učitelkou. Synovec se perfektně naučil anglicky jde mu to na 1. Takže nepochopím komentáře typu nedoporučuji, připadá mi že někdo chce jen pošpinit dobré jméno školky. Takže za nás DOPORUČUJEME všemi deseti.

Alena
11.10.2023

Vnučka navštěvuje tuto školku a jsme s ní velmi spokojení.

Martin Kryl
11.10.2023

Super školka, spokojenost na všech stranách.

Mš Edin
02.10.2023

V této MŠ jsme s dcerou zažili rok plný trápení. Nedoporučujeme.

E. Janková
29.09.2023

Na MŠ EDIN mám syna, chodí zde už třetím rokem. Paní učitelky a paní provozní se věnují dětem maximálně. U syna jsou vidět pokroky a vždycky se moc těší zpátky do školky. Vřele doporučuji všem rodičům.

Spokojená maminka
27.09.2023

Dobrý den, já teda s komentáři nahoře nesouhlasím. Ano sto lidí sto chutí. Dcera navštěvuje školku už druhý školní rok a nemůžu si stěžovat. Je nadšená, paní učitelky jsou úžasné, hodné, vstřícné. Syn navštěvoval školu a taktéž bez problémů, konečně se doučil angličtinu a to jen díky paní ředitelce, ve státní škole v AJ plaval. Teď už do školy nechodí, ale jen kvůli toho protože je v 6.tride, kdyby se paní ředitelka rozhodla, že otevře druhý stupeň neváhala bych ani minutu a syn by pokračoval. Přijde mi nemístné přiživovat staré komentáře na školku a školu, chápu každý může mít problém, ale jsou tu i rodiče spousta rodičů co žáden problém nemají a jsou spokojení. Takže za mě 10/10. Děkuji a pěkný den.

Monika
26.09.2023

Na žádnou MŠ či ZŠ jsem doposud neslyšela horší recenze než právě na EDIN. Bohužel máme také negativní zkušenost. Nedoporučuji.

Lucie G.
25.09.2023

Moje dcera navštěvuje mateřskou školu EDIN a můžu říct, že to pro nás byla ta nejlepší volba. Dcerka je nadšená ve školce se jí líbí. Paní učitelky jsou hodně, vstřícné a laskavé. Děti mívají přes den bohatý program za který jsem vděčná, dcera chodí každý den domu nadšená a plná dojmů. Za mě učitelky i vedení se srdíčkem na pravém místě .

Recenze
22.09.2023

I kdyby tato recenze odradila byť jen jednoho z vás, stojí za to ji napsat. Zkušenosti s touto institucí máme opravdu nepříjemné. Vše má vypadat skvěle, ovšem jen naoko. Paní ředitelka prezentuje to, na co lidé v dnešní době slyší - bilingvní prostředí, výuka Aj rodilým mluvčím. O rodilém mluvčím nebylo cely rok ani vidu, ani slechu. Aj učí paní učitelky. Individuální přístup? Ale jak, když byly třídy věčně spojovány. Neustále chyběl slibovaný asistent pedagoga. Obrovská fluktuace zaměstnanců!!! Děti si zvykly na jednu paní učitelku, měly ji rády a najednou byla ze dne na den pryč. A tak to bylo asi 6x v jednom roce! Děti nemají pevnou půdu pod nohama, je tam obrovský zmatek. Ještě poslední věc - paní ředitelka je velmi zvláštní člověk, který vám naslibuje vše, co vám na očích vidí, ale skutek utek. Lže, přehrává a pokud s tím máte problém, jste ten problém vy. Všichni už jsme pryč, my momentálně ve státní a je nám skvěle. Litujeme jen, že naše dítě kdy tuto instituci navštívilo.

Tamara Meierová
13.09.2023

Školka vypadala ze začátku výborně - úžasně nadšené učitelky, které děti milovaly. Syn se do školky těšil. Pak se začaly věci kazit - propouštění a odchody našich oblíbených učitelek za velmi zvláštních podmínek, nová paní učitelka vydržela cca dva týdny. Za školní rok se v mš prostřídalo snad 12 lidí, některé jsem viděla jen jednou. Vedení jednu dobu nutilo chodit do práce nemocné učitelky, část dětí i rodičů včetně mě a syna pak měla pořádnou střevní chřipku, malý málem skončil na pohotovosti. Hygiena nám sdělila, že je na takové situace krátká. Odhlásit dítě z docházky ve školce není jednoduché, naše smlouva v případě odhlášení vyžadovala po rodičích zaplatit každý měsíc do konce školního roku celé školné a smluvní pokutu. Tuto věc nám vedení neoznámilo před podpisem, smlouvu rozhodně doporučuji nepodepisovat hned. Ve školce nebyl slíbený rodilý mluvčí angličtiny, učitelky musely učit angličtinu i když jim vedení nejdřiv tvrdilo, že ji učit nebudou. Dalo by se pokračovat dál a dál, doporučuji přečíst aktuální recenze i jinde.

Zuzana S.
29.06.2022

Souhlasím s horšími recenzemi.

Xxx
31.05.2022

Viz, nezávislé hodnocení: https://cestakpochopeni.cz/recenze-soukrome-anglicko-ceske-zakladni-skoly-edin-ostrava/

Tereza Aniolova
16.03.2021

Obě moje holčičky navštěvují mateřskou školku Edin.Jsou u obou vidět obrovské pokroky.Pani učitelský společně s paní ředitelkou jsou úžasní. Jsem rada, ze holčičky jsou právě tady, neměnila bych.

Monika
24.04.2020

Školu EDIN znám pouze z doslechu, z vyprávění mého bratra, jehož dítě navštěvuje školu již druhým rokem. Co vím, tak za ně velká spokojenost. Během docházky do první třídy byl přístup velmi vstřícný a klidný, jaký dítě potřebuje. Synovec získal dobré znalosti a ze školy se velmi těší a nemusí bojovat s nechutí ji navštěvovat, jak to slýchávám u svých kamarádek. Soukromá škola má jistě své klady i zápory. Ale nízký počet dětí ve třídě, osobní a laskavý přístup a dobré vybavení je nesmírným kladem. Za naši rodinu velký plus pro tuto školu.

Vladka
23.04.2020

Vnuk navstevuje skolku a jsou videt velke pokroky, ktere udelal. Do skolky chodi rad a pokazde se tesi na sve kamarady i pani ucitelky. Kdyz ho hlidam pokazde umi novou basnicku, kterou se ve skolce naucil a je na nem videt, ze je ve skolce rad.

Jana K.
15.04.2020

Letos chodíme do školky EDIN poslední školní rok, protože nás čeká stěhování a první třída. Ty tři roky jsem byla se školkou maximálně spokojená, měli jsme super paní učitelky, které školkou a dětmi žijí. Sama za sebe můžu jen poděkovat. Takže děkuji a přeji mnoho štěstí v dalších letech!

Tereza Kopecká
14.04.2020

Kamarádka ve školce pracuje. Vypráví o dětech a o všech akcích, které podnikají. Děti se tam rozhodně nenudí :-D. Všichni mají školku rádi a většinou se jim ani nechce domů. Určitě doporučuji a kdyby moje děti byly menší, už by tam byly!

Daniela M.
13.04.2020

Školka ve Výškovicích se nachází ve skvělém prostředí. Třídy jsou vyzdobené,barevné a veselé. Paní učitelky mají skvělý přístup k dětem. Podle mě super školka.

Katka Vasilenková
05.02.2020

Já hodnotím kladně, má dcera zde chodila do školky a byli jsme maximálně spokojeni. Nyní má už za sebou polovinu 1.třídy, a je velice šikovná. Když porovnám s dětmi mých známých a kamarádů, je na stejné úrovni jako jejich děti na státních školách. To znamená, že se ji dostává vzdělání jaké má. Paní učitelky Terezka a Terezka, rodilá mluvčí Lyndsey z Texasu, paní mgr.angličtinářka a paní ředitelka Verunka, jsou pro mě holky šikovné, které dělají pro děti první poslední. Takže pokud zvažujete své dítko sem dát, doporučuji si domluvit schůzku a tuto školu navštívit, sezením na internetu se nic nedozvíte. Příjemné prostředí a milí lidé. ❤❤❤❤

Quido Morava
17.11.2019

Hodnocení anonymu "K.." a "V.H." a jejich motivace k takovému hodnocení je zřejmá - jde o konkurenční boj s cílem poškodit tuto školku; dokonce jí byla účelově "zajištěna" kontrola inspektory - naprosto nekompetentními soudruhy a soudružkami, určenými k hodnocení základních škol s tím, že nemají ani ponětí, jak to má vypadat v mateřské školce a co se po dětech předškolního věku může požadovat a jak se mají MŠ moderního typu organizovat...

Lucie Nalepová
13.11.2019

Syn nastoupil do této školky, protože měl problém ve velkém kolektivu ve státní školce. Zde se všechno urovnalo, zklidnil se a konečně je i rád ve školce. Dle jeho slov "Miluje Tetu Market" :). Našel si nové kamarády a i ostatní děti ho mají rády. Za nás je vše v nejlepším pořádku a jsme rádi, že je konečně šťastný a má se kam těšit každý den. Děkujeme

K..
27.03.2019

V těchto dvou odkazech se dozvíte, jak to ve skutečnosti v tomto institutu chodí. https://www.facebook.com/karolglombova?epa=SEARCH_BOX https://www.facebook.com/groups/mesto.ostrava/permalink/10156673845119681/

V.H.
22.03.2019
Milada Nedbálková
21.03.2019
Jan Stengel
05.05.2017
Šárka Foltýnová
02.05.2017
Šárka Feketsová
02.05.2017
Vlasta Mužíková
02.05.2017
Bc. K. Rejtharová
30.04.2017

Nelince se ve školce moc líbí. Má moc ráda paní učitelku Veroniku.

Ing. M. Kvapíková
30.04.2017
Lucie Smutná
30.04.2017

Se školkou EDIN jsme maximálně spokojeni. Veškerý personál, se kterým se setkáváme, je velice milý, usměvavý a ochotný. Školka má plno zábavných akcí a kroužků, které si naše dcera nemůže vynachválit. Viktorka je ze školky nadšená, vždy se do ní těší a veškeré aktivity ji baví :-)

Ing. A. Nowaková
30.04.2017
Ing. M. Mozdřeňová
30.04.2017

Paní učitelka Verunka je obětavá a moc milá k Filípkovi. Ten se do školky díky ní (a nejen jí) každý den těší.

Julie Kopaleišvili
30.04.2017
Zdenka a Jaroslav Lyčkovi
28.04.2017

Jsme velmi spokojeni s fungováním školky, s paní učitelkou Andrejkou a jejím přístupem - je milá, ochotná a Viktorek ji má rád a těší se do školky.

Mgr.Vlasta Opravilová
25.04.2017

Teta Blanka je hodná a nikdy se na nikoho nezlobí (Šimonek). Líbí se mi na ní kudrnaté vlasy. S tetou Blankou rád maluji. (Matoušek) Do školky EDIN chodíme rádi, se všemi dětmi jsme kamarádi. Dozvídáme se v ní plno zajímavých věcí. A kdo nám v tom pomáhá?Naše tety přeci.

Michaela Suchomelová
18.04.2017

Se školkou jsme spokojeni.

Bc. Jana Stolaříková
18.04.2017

Dcera chodí do školky od 2 let a po celé 4 roky byla šťastná a spokojená, do školky se vždy těšila a těší. Naši prioritou je šťastné dítě a tou dcera je a školka významně zasáhla do jejího vývoje.

Daniela Hamšíková
18.04.2017
Radoslav Škorík
17.04.2017
M. Pavelková
17.04.2017
Valová K.
14.04.2017

Velice si cením individuální přístup, malý kolektiv, spolupráci rodič - školka - dítě. Terezka je ve školce šťastná, já i díky fotkám vidím, co děláte s dětmi a jsem ráda za měsíční hodnocení! V dnešní uspěchané době, kdy dítě tráví 80 % času všedního dne ve školce, jsem šťastná, že jsem ji svěřila někomu, kdo se o ní tak dobře stará, vymýšlí spoustu aktivit a rozvíjí ji ve všech činnostech. Terezka chodí do školky i ze školky s nadšením co se naučila, co zažila .... Díky!

Lenka Josifidu
13.04.2017

Se školkou jsme velice spokojeni. Tinku jsme dali do školky ve 2 letech. Ve školce se jí moc líbí, moc ji baví učit se nové věci. Nemusíme řešit pláč a netěšení se do školky. Je to dáno i tím, že ve třídě je menší počet dětí a paní učitelka má možnost se jim více věnovat. Jsme rozhodnuti dát i naše druhé dítě do super školky EDIN.

Petra Dibdiaková
12.04.2017

Jsme maximálně spokojeni a neměnili bychom.

Alice Olšaníková
09.04.2017
Martina Hudečková
09.04.2017

Vše perfektní. Děkuji.

Eva Obluková
09.04.2017

Jsme velmi spokojeni se službami školky, přístupem paní učitelek k synovi i k nám, jako rodičům. Vzájemná spolupráce, spolehlivost, vstřícnost vůči všem naším požadavkům, profesionalita je to, čeho si nejvíce ceníme. Informovanost formou e-mailu či sms. mobilem v případě změn, nových akci nebo i nenadálých situací považujeme za vynikající. Výuka angličtiny pro nás není jen bonus k českému výukovému bloku, ale nese již své ovoce, syn se na ni těší.

Milena Vymazalová
08.04.2017

Chtěla bych se vrátit do věku našich dětí a mít možnost navštěvovat EDIN :-)

Radoslavičová V.
08.04.2017

Syn navštěvuje školku EDIN třetím a zároveň posledním rokem. Můžu říci, že jsem mu zajistila skvělé a pohodové prožití předškolního období. Děkuji všem zaměstnancům školky za úžasný přístup a chování k dětem. Ondra neměl za celou dobu žádný problém, do školy chodí rád a užívá si vše, co školka pro děti připraví. Jste prostě nejlepší :)

Šárka Říhošková, DiS
06.04.2017
Ing. Kateřina Oršulíková
06.04.2017

Personál: paní učitelky moc ochotné, milé, trpělivé. Jsou nám nápomocné při ranních slzičkách. Přístup školky: je vidět, že je zde velký rozvoj pro děti. Paní ředitelka: oceňují její okamžité reakce mail, Fb, tel., okamžitě řeší, zajímá se o děti a zná je i jejich rodiče, účastní se akcí

Kateřina Valová
20.05.2015

Výborný individuální přístup, všichni pozitivní, usměvaví a vstřícní! :-) Velmi kladně hodnotím osobní předávání dětí a informace o celém dni. Terezka se do školky těší a to je pro mne nejdůležitější! A za to vám DÍK!

Veronika Radoslavičová
23.04.2015

Se školkou jsem velmi spokojená, jak s provozem a aktivitami, tak také s personálem. Jediné, co mi vadí, je velký věkový rozdíl mezi dětmi ve třídách. Pro Ondráška to byla určité skvělá volba. Děkuji paní učitelce Martině za úžasný přístup.

Tereza Mastná
23.04.2015

Individuální přístup k dětem, hodnocení, rozvoj dětí, příjemné a přátelské prostředí, kreativní "tety", zajímavé akce pro děti a kroužky. Krásné vnitřní prostory. Snaha se neustále rozvíjet. Vyšší výměna tet během posledního roku.

Vlasta Mikulášková
19.04.2015

Se školkou EDIN a paní učitelkou Martinou jsme spokojeni. Jen by otvírací doba mohla být od 6:00 hod.

Lucie Vepřková
04.04.2015

Pro nás zcela vyhovující otevírací doba, zejména i možnost vyzvednutí do 17 hodin u VIP. Obecně ale myslím, že pro některé rodiče může být 17 hodin pozdě. Spousta aktivit pro děti samotné i s rodiči, vždy alespoň jednou za měsíc může být rodič přímým účastníkem nějaké akce. Pozitivně hodnotím reporty, v nichž se každý měsíc dozvím, co už moje dítě umí. Stejně jako pravidelné zveřejňování fotek z běžného provozu školky.

Irena Tobiášová
04.04.2015

Líbí se mi report za každý měsíc, který posíláte spolu s materiály. Také akce, které připravujete + fotky na webu.

Eva Návratová
15.03.2015
Radim Filipec
15.03.2015
Monika Ševčovičová
15.03.2015

Velmi příjemné učitelky a učitelé. Měsíční hlášení do emailu je perfektní.

Jana Filipcová
15.03.2015

Pozitivně hodnotím zpětnou vazbu personálu na rodiče, hodnocení žáčků (měsíční) je super. Komunikace 1*. Provozní doba momentálně vyhovuje (RD). Při nástupu do zaměstnání to může být problém. Zahrada má pěkné vybavení, ale mně přijde málo udržovaná.

Jana Bajnarová
15.03.2015

Nejlepší školka v okolí, včetně personálu a paní ředitelky.Teta Kristýna z Včeliček je pro nás poklad.

Jitka Pořízková
15.03.2015

Od prvního dne, co náš syn navštěvuje tuto školku, je absolutně šťastné dítě. Změna v jeho chování po přechodu ze státní školky byla okamžitá. Naprosto úžasná byla jeho schopnost vnímání anglického jazyka a učení se jednotlivým slovíčkům i písničkám. Velice si ceníme přístupu všech učitelů.

Marián Kalus
12.03.2015

Se školkou jsme velice spokojeni.

Lucie Gvuzďová
12.03.2015
Julie
25.02.2015

Školka se nám líbí, máme radí naši učitelku Blanku, už bychom školku neměnili.

Šárka Foltýnová
25.02.2015

Celkově jsme se školkou, její výukou, přístupem, vzdělávacím program i mimoškolními aktivitami spokojeni na 100%. Už by jsme neměnili.

Michal O.
24.02.2015

Syn do školky chodí rád, těší se na děti i na paní učitelku Marušku,jsem rád,že jsme si vybrali tuto školku, kde panují přátelské vztahy mezi dětmi i dospělými.

Eva Obluková
24.02.2015

Jsme velmi spokojeni se školkou, která našemu synovi poskytuje skvělou péči a vzdělání a zohledňuje individuální tempo i orientaci dětí. Díky množství mimoškolních aktivit se děti těší na nové zážitky a upevňují se vztahy mezi dětmi, rodiči i tetami.

Ala
23.02.2015
Vlasta
23.02.2015

Jsme moc rádi, že jsme vybrali tuto školku. Všechny tety mají skvelý přístup k dětem. Naše teta Maruška je úžasná, dcerka si ji velmi oblíbila. Děkujema za Vaši péči.

Vlasta
23.02.2015

Jsem velmi spokojená s výběrem školky pro našeho syna. Pohodová a přátelská atmosféra, zábava i poučení, jedinečné zážitky. A hlavně skvělé tety, bez kterých by toto vše nebylo možné. Moc Vám za Vaši laskavou péči děkuji.

Jaroslav S.
21.02.2015

Oba synové jsou velmi spokojení. Paní učitelky jsou opravdu velmi vstřícné a příjemné.

Markéta
17.02.2015

Syn je ve školce moc spokojený, teta Blanka je úžasný člověk na správném místě, naučí děti spoustu nového a zajímavého.

Zuzana Kubicová
16.02.2015

Rozhodnutí, že náš syn bude navštěvovat MŠ EDIN bylo nejlepší jaké jsme mohli učinit. Syn se do školky moc těší ,získal nové kamarády a o báječné tetě Marušce povídá doma neustále . V MŠ Edin jsou však všechny paní učitelky báječné a neskutečně vstřícné , angličtina pod vedením rodilého mluvčího je pro každé dítě nemalý bonus pro budoucí život. Za nás můžeme všem školku Edin jen doporučit. 

Šárka Feketsová
14.02.2015

Školka EDIN splňuje všechna má očekávání, můj syn je zde velmi spokojený, velmi rád do této školky chodí a vždy se moc těší na děti a tetu Marušku.

Martin Fekets
14.02.2015

Spokojenost mého syna hovoří za vše.

Marcela V.
12.02.2015

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,30 kmMateřská škola Ostrava-VýškoviceStaňkova 156/33Ostrava-VýškoviceVeřejná
0,50 kmZákladní škola a mateřská škola Ostrava-VýškoviceŠeříková 682/33Ostrava-VýškoviceVeřejná
1,09 kmZákladní škola a mateřská škola Ostrava-ZábřehKosmonautů 2218/13Ostrava-ZábřehVeřejná

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.