Anglicko-česká mateřská škola YMCA

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá / Rejstříková

cs aj

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Základní informace

Nabízíme všestranný rozvoj dětí s velkým množstvím nadstandartních aktivit (sauna, tělocvična, plavání, canisterapie, keramika)

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Komentář
Ivana Karásková
06.09.2017

Bohužel musím upravit hodnocení z loňského roku. V tomto roce opakovaně špatná komunikace s ředitelkou školky - ačkoli jsem nahlásila syna v červnu, přestali zvedat telefony v červenci a srpnu (běžný provoz soukromé školky) a odpovídat na e-maily. 31.8. (po té, co jsme se konečně dovolali), jsme byli požádáni o poslání přihlášky, což jsme obratem učinili, s tím, že místo je. O tři dny později přišel lakonický e-mail s tím, že místo není a slibem, že se paní ředitelka ozve (což nikdy neudělala). Tuto komunikační strategii s rodiči a potenciálními platícími klienty považuji za mírně řečeno zvláštní. Vzhledem k tomu, že pracuji a potřebovala jsem zajistit školku na dva dny v týdnu, tak se situace začátkem září stala poněkud infarktovou. Bohužel školku už nemohu dál nedoporučovat - syna jsme zapsali jinam.

Ivana Karásková
08.03.2016

Školku jsme vybírali dlouho a protože se nám žádná soukromá na Praze 7 nelíbila, vybrali jsme školku v Paláci YMCA, přímo na tramvaji, s dobrým programem - každý týden bazén, tělocvična, sauna (všechno přímo v domě, takže děti neběhají s mokrou hlavou), jednou za 14 dní keramika + chodí do školky asistenční pejsek, o kterého se děti učí starat a hrají si s ním. Angličtinu dětem moc netlačí, spíš je učí zábavnou formou (barvy, počítat, pozdravit, základně komunikovat). Nevím, jak teď po Novém roce, ale první 4 měsíce, co tam dcera chodila, docházela do školky několikrát týdně moc milá rodilá mluvčí. Zajímavé a chutné jídlo v bio kvalitě v ceně školkovného (jednou jsme nesli oběd domů - mořská ryba v těstíčku s bulgurem -, takže jsem to ochutnala :) Děti hodně zpívají, malují, hrají na flétničky. Chodí na dvě, tři hřiště v okolí. Laskavé, ale důsledné a "vyklidněné" paní učitelky Veronika a Renatka, které má dcera moc ráda (ani jednou se nám za poslední půl rok nestalo, že by se dcera šprajcla a řekla, že do školky nechce!). Dobrá komunikace s rodiči - jakýkoli problém lze řešit hned při vyzvědávání osobně, super reakce na maily i telefony. Nic nebyl problém. Celkově jsem moc spokojená já i dcera a pro syna o jiné školce (berou dětoi od 2 let) ani neuvažuji.

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,03 kmRodinné centrum YMCA Na PoříčíNa Poříčí 1041/12Praha 1 - Nové MěstoMateřské centrum
0,19 kmŠkolka a rodinné centrum LadaZlatnická 10Praha 1 - Nové MěstoSoukromá, Mateřské centrum
0,31 kmFlorentinum - Britská školka a jesleNa Florenci 2116/15Praha 1 - Nové MěstoSoukromá, Jesle

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.