Anglická školka Safirka

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá / Rejstříková

cs aj

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Brně? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Brně můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Brně.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Eva
05.08.2019

Jsme byli velmi spokojeni!!! Dekujeme

Komentář
Marie Baltusová
04.04.2017

Dobrý den, ráda bych zde reagovala na několik komentářů ke zvýšení školného a uvedla pravdivé informace: Školka v dubnu 2011 (před 6 lety) otevřela s cenami: 4.500Kč/ česká třída a 8.5000 Kč/ anglická třída. Po třech letech zdražila o 300Kč (tedy 4.800,- a 8.800,-), od září 2017 ( tedy po 6 letech) bude cena školného 5.300,- a 9.500,-. V ceně jsou všechny akce, výlety a materiály a zejména vyšší počet pedagogů na nižší počet dětí. Loni jsme zavedli příplatek za delší docházku dítěte nad 9h denně. Nikdo nevyužil. Ráda bych zdůraznila, že ceny Safirky patří stále k jedněm z nejlepších v Brně (obzvláště prostudujete-li si podrobněji zahrnuté služby atd.) Přijďte se k nám podívat a posuďte sami! :-) V případě konkrétních dotazů neváhejte kontaktovat vedení školy.

Petr Žůrek
31.03.2017
Lenka Brozova
24.03.2017
ESP
22.03.2017

Nejvíce oceňuji na Safírce individuální přístup k dítěti, dcera sem v září nastupovala jako bojácné, uzavřené dítko a po půl roce je z ní sebevědomá holčička :o). Podle mého názoru mají děti dost činností, při kterých se mohou realizovat, denní program je pro ně zajímavý, částo pdnikají výlety. Jediné, s čím máme trošku problém, je vejít se do skříňky, ale to je oproti ostatnímu maličkost. "Tety" se dětem věnují, povídají si s nimi, pomáhají řešit problémy, podporují jejich individualitu a to je pro jejich vývoj důležité a ve státní školce při vysokém počtu dětí téměř nemožné. Daní za tyto služby je samozřejmě vyšší cena, ale to už záleží na zvážení a možnostech každého. Za nás školku určitě doporučuji.

Komentář
M.R.
21.03.2017

Ohledně změn v platbách ty opravdu v posledním období byly vyšší, tj. má "P. R." pravdu. Tento rok (od září 2017) se zdražuje školkovné: - z 8000 na 9500 Kč (anglické třídy) - z 4500 na 5300 Kč (české třídy) Plus se platí navíc poplatek 1000,- Kč, pokud dítě navštěvuje školku více jak 9 hodin denně (toleruje se jen jedna jediná přítomnost nad 9 hodin měsíčně). A také stravné není dotováno jako ve státních školkách: vychází cca na 1100,- Kč měsíčně. Tj. celkové náklady, při tom, když někdo stráví v práci cca 8,5 hodiny jsou v anglické třídě 11.600,- Kč v anglické a 7.400,- Kč v české třídě. Takže to je asi to zmiňované zdražení. Safirka je fain školka, nicméně v poměru kvality a ceny v poslední době začíná být pro "normální lidi" trochu nedostupná. Jinak je ale samozřejmě dobrou školkou, to určitě ano. ;-)

Kateřina Filipenská
20.03.2017
Renata
18.03.2017

Dcera navštěvuje školku již třetím rokem a nemám pocit, že by šla úroveň školky dolů. Školkovné se sice zvedlo, ale za ty celé tři roky celkem o 400,- (česká třída). V porovnání s jinými školkami v Brně, patří Safirka k těm levnějším. Program je plně vyhovující. Děti mají stále nějaké aktivity. Během dopoledne jsou velice zaměstnány. Divadla, výlety, zábavní parky, procházky do okolí. Za tyto aktivity školka nechce ani korunu navíc! Nedoplácíme ani za hygienické potřeby, což je běžné v jiných státních i soukromých škokách. Za každého počasí jsou děti venku. Učitelé podporují každé dítě v jeho přirozenosti a jeho potřebách. Naše dítě je díky nim mnohem soběstačnějsí, samostatnějsí, neustále dobře naladěné a spokojené. Více sportovních aktivit možná chybí, ale školka se snaží hledat možnosti jak vyjít všem vstříc. Ve školce je vždy v nabídce několik druhů sportovních aktivit za příplatek navíc. Což si myslím, je běžné úplně všude. Já, jako rodič, ale i moje dcera školku doporučujeme. Maximální spokojenost.

N.U
18.03.2017
Zuzana
17.03.2017

V porovnání s hrůzou, kterou slyším o státních školkách, tak je tato školka skvělá, bohužel v porovnání s tím, jaké reference jsme měli z minulých ročníků, tak až takové nesmírné nadšení tak významně nesdílíme. Nicméně přístup k dětem je opravdu individuální, ochota a snaha se na čemkoli domluvit, probrat kdykoli s rodiči je jistě nadstandardní, personál vstřícný, program pro děti zajímavý, kreativní. Dítě máme ve školce prvním rokem a v mnoha směrech lze pozorovat vývojový posun, pozitivní v kreativitě, samostatnosti, atd., bohužel i v negativním smyslu: dennodenní zabíjení, střílení, bojování "maminko chci abys umřela, zabiju tě, zastřelím tě", pravděpodobně je to záležitost individualit v dané třídě a nějaké "vývojové potřeby", nicméně se s tím potýkáme doma od září téměř denně a mrzí nás, že pro kluky, kteří jsou takhle bojovně naladění je podpora (stanoveny pravidla atd.), ale pro děti, které se potřebují "jenom fyzicky vybít", aniž by použili agresivitu, tak forma nějaké sportu chybí /samozřejmě je možnost navštěvovat sportovní kroužky - za extra poplatek/. Každopádně obecná spokojenost převládá, naše dítě bude navštěvovat školku i další roky.

R.P.
17.03.2017

Uzasna skolka, nas prckek, asi jeden z nejmladsich, je v Anglicke tride Dracku maximalne spokojeny. Meli jsme to stesti, ze se pro nej otevrelo misto teprve nedavno, koncem lonskeho roku, ale ujali se ho bleskove a rychle zapadl. Program je tvorivy ,nabity vylety a exkurzemi a predevsim hravou a tvorivou formou uceni se novych veci - proste zatim absolutne nadseni.

Jindřich Buček
17.03.2017

Školka je to stále výborná se skvělým programem Reggio ... i když mám pocit že se školky a personálu vyprchalo takové to nadšení které tam bylo prvních pár let při otevření školky.

Markéta
17.03.2017

Moc se mi líbí na školce, že děti k výtvorům a ke hraní užívají obyčejné předměty, ze kterých s pomocí učitelek vytvoří kouzelné věci. Taky jsem nadšená, že se objevil ve školce učitel, neboť mužský vzor ve školkách je pro děti důležitý. Syn rád chodí do školky a když pro něho přijdu, tak se na mě většinou zlobí, že jdu moc brzy. Jediné s čím trošku bojujeme, zejména v zimním období, je málo místa v šatně, ale chápu, že to nejde lépe vyřešit. Školku doporučuji, měla jsem trošku obavu z varianty anglické školky, ale nyní vím, že jsme zvolili dobře. MF

P. R.
17.03.2017

Moc nás to mrzí, ale poslední dobou šla kvalita školky trochu dolů, přitom cena školného neustále docela zásadně roste (poslední 2 roky o desítky procent). Odpoledne slečny, které děti hlídají mimo hlavní program, neustále koukají do telefonů. Zároveň je poslední dobou ve školce trochu chaotický přístup vůči rodičům, vedení školky, organizace i program už není takový, jaké to bylo např. před 3-5 roky, apod. Snad se něco změní, bývala to super školka.

Monika
16.03.2017

Kéž by takové školky byly všechny! Nadšení lektoři, které jejich práce baví, krásné prostředí a spokojené děti, které se naučí každý den něco nového..

eva suchankova
16.03.2017

Na Safirce nejvic ocenuji laskavy a vnimavy přístup k dětem, zcela bezpecne prostředí i pro náročnější deti, napadity a tvurci program a chození do přírody i v nepriznivem počasí!

Vlastimila Čápová
21.11.2014

Jednou vetou Úžasna školka !!!!!

Janča K.
21.11.2014

Připojujeme se ke všem kladným komentářům. Přáli bychom všem dětem i jejich rodičům, aby mohli chodit také do takové úžasné školky, jako je "naše" Safirka. Našemu synovi se totiž ze školky téměř nikdy nechce odcházet. ;-) Kéž by bylo takových školiček v ČR více a s tak úžasným kolektivem. ;-) PS: A hlavně děkujeme neuvěřitelnému nasazení paní ředitelky i celého personálu Safirky - díky za vše!

Markéta S.
25.08.2014
Martina Rambousková
24.11.2013

Také moc doporučujeme. Před námi už je několik kladných hodnocení, ke kterým se můžeme jenom připojit ... zopakovat, že ve školce je fantastický personál, otevřenost, podpora dětské fantazie, spoluvytváření programu s dětmi, třídy plné jejich vlastních výrobků, spousta informací pro rodiče k tomu, co se ve školce děje, zacházení s dětmi s neuvěřitelným respektem, spokojené děti, jejichž častá odpolední věta při vyzvedávání zní "Mami/tati, já ještě nechci jít domů" :))

Ája V.
21.11.2013
Věra K.
21.11.2013

Moc doporučujeme, jsme velmi spojeni. Naše dcera i my jako rodiče. Vážíme si přátelského prostředí vytvářeného personálem (od paní ředitelky, přes paní učitelky i paní uklízečku), otevřenosti, respektu, podpory dětí v poznávání, objevování, lidském růstu i bytí součástí kolektivu.

Eva Zákravská
20.11.2013

Libi se mi otevrenost skolky, moznost pobyt s ditetem, rodice se muzou do programu take zapojit - nemam diky tomu pocit, ze odevzdam dite a nevim, co s nim dale je. Pani ucitelky jsou uzasne! Deti spoluvytvari program, veci vychazi od nich samotnych. Co asi je nejvetsi vizitkou skolky je, ze deti tu breci...kdyz musi odejit domu. :-) :-). Kdyz se rano nechce to nase oblekat, vyhrozujeme, ze nepujde do skolky. :-) Bezva skolka!

Hana Stejná
20.11.2013

Mám tam dceru, je velice spokojená a já také. Prostory krásné, hned u lesa, paní učitelky úžasné! Program nápaditý, originální.

JiVid
20.11.2013

Velká spokojenost z pohledu dítěte i rodiče. Děti mají zajímavý a kreativní program, na němž se samy podílejí tím, že ho společně s personálem tvoří, nejsou stavěny před "hotovou věc". Každodenní procházky lesem a návštěvy zajímavých míst oceňují nejen děti :-). Otevřená komunikace a možnost vstupovat do třídy a dívat se, co se v ní děje, je zde normální. :-). Doporučuji.

Martina Hlaváčová
19.11.2013

prostě super :-)

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Brně v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,34 kmMateřská škola BrnoBellova 2/574BrnoVeřejná
0,68 kmMateřská škola BrnoLibušina třída 29BrnoVeřejná
0,83 kmMateřská škola AdélkaU Velké ceny 8/573BrnoVeřejná

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.