Anglická školka Brno - International School of Brno

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá

cs aj

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Brně? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Brně můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Brně.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Lenka
04.02.2015

Máme tři děti a na ISB přicházeli postupně a každé s jiným úmyslem. První nastupovala prostřední dcera do šesté třídy. Chtěli jsme zkusit výzvu studia v anglickém jazyce. Ve škole se jí moc líbilo a chtěla tam mít i mladší sestru. Ta nastupovala do předškoláků do školky, protože jsme chtěli, aby byla připravená do první třídy. Jsou tam o proti české škole napřed. Jako poslední přestupoval nejstarší syn a to v pololetí deváté třídy. Dali nám naději, že ho škola opět začne bavit. Naše důvody proč zvolit tuto školu se posunuli z atraktivní anglické výuky na osobní přístup ke každému dítěti.

rodiče dvou dětí z ISB
22.01.2015

Obě naše děti nastoupily do školky v roce 2010. Při nástupu neměly vůbec žádné znalosti angličtiny, a tak jsme si nebyli jistí, jak to v neznámém prostředí zvládnou. Skupinky dětí ve školce jsou poměrně malé a pracuje s nimi dostatečný počet pedagogů, kteří dětem věnovali velmi intenzivní péči. Naše děti tak neměly s novou situací žádný problém a jejich jazykové schopnosti se zlepšily velice rychle. Denní program je dobře strukturovaný, děti mají čas na hraní, učení se novým věcem, pobyt venku i pravidelné výlety na zajímavá místa v Brně a okolí. Tým školky je otevřen individuálním potřebám a udělal maximum, aby byly děti ve školce spokojené.

Kateřina Mléčková
18.09.2014

Dcera se do školky vždy těšila a odpoledne kolikrát ani něchtěla jít domů. Po roce docházky rozumí skvěle anglicky. Bohatý vzdělávací program, úžasné kreativní aktivity a milé paní učitelky.

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Brně v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,14 kmMateřská škola SněhurkaBořetická 26/4163BrnoVeřejná
0,31 kmMateřská škola VelkopavlovickáVelkopavlovická 15/4183BrnoVeřejná
0,44 kmMateřská škola BořetickáBořetická 7BrnoVeřejná

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.