Mapa stránek - Středočeský
- Bakov nad Jizerou Palackého 978 Mateřská škola Bakov nad Jizerou
- Bakov nad Jizerou Smetanova 548 Soukromá mateřská škola Tymiška
- Bašť Měšická 822 KinderGarten - Family centrum Bášť
- Bašť Měšická 805 Maxíkova jazyková školka a jesle - Bašť
- Bečváry 49 Základní škola a Mateřská škola Bečváry
- Bělá pod Bezdězem Velenského 112 Mateřská škola Bělá pod Bezdězem
- Benátky nad Jizerou Třída Osvobozených politických vězňů 241 Mateřská škola města Benátky nad Jizerou
- Benátky nad Jizerou Zdětín 158 Mateřská škola Zdětín
- Benešov Petroupim 49 Církevní základní škola a mateřská škola ARCHA
- Benešov Táborská 350 Mateřská škola Berušky Benešov
- Benešov Bezručova 1948 Mateřská škola Čtyřlístek Benešov
- Benešov Dukelská 1546 Mateřská škola U kohoutka Sedmipírka Benešov
- Benešov Pražského povstání 1711 Mateřská škola Úsměv Benešov
- Benešov Petroupim 49 Mateřská škola Petroupim
- Benešov Na Karlově 372 Základní škola a mateřská škola Benešov
- Benešov Teplýšovice 45 Základní škola a Mateřská škola Teplýšovice
- Benešov Hodějovského 541 Školička Domeček v Benešově
- Benešov U Pivovaru 2304 Mateřská školka Kopretinka Benešov
- Beroun Mládeže 1102 Dětský domov a Mateřská škola speciální
- Beroun Seydlovo náměstí 5/24 Katolická mateřská škola
- Beroun Tovární 44 Mateřská škola Beroun
- Beroun Pod Homolkou 1601 Mateřská škola Pod Homolkou
- Beroun Vladislava Vančury 1154 Mateřská škola Sluníčko Beroun
- Beroun Vrchlického 63 Mateřská škola Vrchlického
- Beroun V Zahradách 1874 Montessori školka Beroun
- Beroun Tyršova 58/10 Dětská skupina Medvídek v Berouně
- Beroun - Hlinky Drašarova 1447 Mateřská škola Beroun
- Beroun - Město Preislerova 1335 2. základní škola a mateřská škola
- Beroun - Závodí Pod Šibencem 844 MŠ Kytka Beroun
- Běrunice Hlavní 152 Mateřská škola Běrunice
- Bezno Školní 242 Základní škola a mateřská škola Václava Vaňka Bezno
- Bílé Podolí 67 Základní škola a Mateřská škola Bílé Podolí
- Bobnice Kovanská 171 Masarykova základní škola a mateřská škola Bobnice
- Bohutín Vysoká Pec 141 Mateřská škola Bohutín
- Bohutín Láz 7 Mateřská škola Láz
- Borotice 27 Mateřská škola Borotice
- Brandýs n. L. - St. Boleslav Dr. Beneše 260/1 Mateřská škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav
- Brandýs n. L. - St. Boleslav Dvořákova 1138 Mateřská škola Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
- Brandýs n.L. Výletní 1240 Ekoškolka Bunny - Ekolandia
- Brandýs n.L. - St.Boleslav Riegrova 1621 Mateřská škola Brandýs n.L.-Stará Boleslav
- Brandýs n.L.- St.Boleslav Chobotská 1757 Mateřská škola Brandýs n.L.-Stará Boleslav
- Brandýs n.L.-St.Boleslav Pražská 297 Mateřská škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav
- Brandýs nad Labem Zápy 71 Mateřská škola Zápy
- Brandýs nad Labem Maxe Švabinského 371/22 Rodinný klub Klíček
- Brandýs nad Labem Husova 1319/23 Miniškolka Lumpík
- Brandýs nad Labem Masarykovo náměstí 96 Miniškolka Sluníčko
- Brandýs nad Labem Riegrova 600 MŠ Brandýský Matýsek
- Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Dřevčice 36 Základní škola a mateřská škola Dřevčice
- Brandýsek Cvrčovice Mateřská škola Cvrčovice
- Brandýsek Třebusice 118 Mateřská škola DUHA Třebusice
- Brandýsek Slánská 36 Základní škola a Mateřská škola Brandýsek
- Bratronice Běleč 64 Mateřská škola Běleč
- Bratronice 76 Základní škola a Mateřská škola Bratronice
- Brodce nad Jizerou Rudé armády 300 Masarykova základní škola a mateřská škola Brodce
- Broumy Školní 242 Základní škola a mateřská škola Broumy
- Březnice 9. května 510 1. mateřská škola Březnice
- Březnice Obránců míru 467 2. mateřská škola Březnice
- Březnice Bubovice 26 Mateřská škola a Školní jídelna Bubovice čp. 26
- Březnice Chraštice 44 Základní škola a mateřská škola Chraštice
- Březno 115 Základní škola a Mateřská škola Březno
- Bubovice K Čeřince 41 Lesní školka a škola Bubáček
- Buštěhrad Tyršova 77 Základní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad
- Buštěhrad U Schodů 53/2 Dětské studio Sluníčko
- Bystřice Družstevní 422 Mateřská škola Bystřice
- Byšice Liblice 57 Mateřská škola Liblice
- Byšice Komenského 200 Základní škola a Mateřská škola Byšice
- Byšice Čečelice Základní škola a Mateřská škola Čečelice
- Cerhenice Školská 280 Základní škola a Mateřská škola Cerhenice
- Cerhenice Školská 444 Mateřská škola Cerhenice, příspěvková organizace
- Cerhovice Záluží 42 Mateřská škola Záluží
- Cerhovice Na Dražkách 217 Základní škola a Mateřská škola Cerhovice
- Cerhovice Drozdov 106 Základní škola a Mateřská škola Drozdov
- Cerhovice Újezd 85 Základní škola a Mateřská škola Újezd
- Církvice 202 Mateřská škola Církvice
- Cítov 3 Základní škola a Mateřská škola Cítov
- Čachovice Vlkava 87 Mateřská škola Vlkava
- Čachovice Komenského 96 Základní škola Čachovice a Mateřská škola Struhy
- Čachovice - Ml. Boleslav Všejany 120 Mateřská škola Všejany
- Čáslav Jahodová 1454 Mateřská škola Čáslav - Čeplov- MŠ 5
- Čáslav Drobovice 76 Mateřská škola Drobovice
- Čáslav Močovice 64 Mateřská škola Močovice
- Čáslav Krchleby 80 Základní škola a Mateřská škola Krchleby
- Čáslav Zbýšov 23 Základní škola a Mateřská škola Zbýšov
- Čáslav Rudolfa Těsnohlídka 1628 Mateřská škola Čáslav U Bašty - MŠ 1
- Čáslav Masarykova 224 Mateřská škola Čáslav Masarykova - MŠ 3
- Čáslav Bojovníků za svobodu Mateřská škola Čáslav Ostrý roh - MŠ 7
- Čáslav Husova 526/15 Mateřská škola Čáslav Husova - MŠ 9
- Čechtice Na lázni 270 Mateřská škola Čechtice
- Čelákovice J. A. Komenského 1586 Mateřská škola Čelákovice
- Čelákovice Přístavní 333 Mateřská škola Čelákovice
- Čelákovice Rumunská 1477 Mateřská škola Čelákovice
- Čelákovice Jiráskova 243/8 Školka Ekolandia Čelákovice
- Čenkov 69 Mateřská škola Čenkov
- Čerčany Obchodní 383 Mateřská škola Čerčany
- Černošice Karlická 1170 Mateřská škola Černošice
- Černošice Topolská 518 Mateřská škola Černošice
- Černošice Střední 2121 Mateřská škola Kvítek
- Černošice Pod Ptáčnicí 2158 Mateřská škola Vápenice
- Černošice Jiráskova 825 KinderGarten – Anglická školka - Černošice
- Černošice Sadová 61 Anglická školka Kryštof - Černošice
- Černuc 95 Mateřská škola Černuc
- Červené Janovice 176 Mateřská škola Červené Janovice
- Červené Pečky Kutnohorská 181 Základní škola a Mateřská škola Červené Pečky
- Červené Pečky Horní 388 Dětský klub Pecka
- Červený Újezd Na Drahách 192 Mateřská škola Čtyřlístek, Červený Újezd
- Český Brod Břežany II. 63 Mateřská škola Břežany II.
- Český Brod Chrášťany 27 Mateřská škola Chrášťany
- Český Brod Kollárova 71 Mateřská škola Český Brod
- Český Brod Sokolská 1313 Mateřská škola Český Brod
- Český Brod Hradešín 169 Mateřská škola Hradešín
- Český Brod Klučov 114 Mateřská škola Klučov
- Český Brod Přišimasy 42 Mateřská škola Přišimasy
- Český Brod Tismice 112 Mateřská škola Tismice
- Český Brod Tuchoraz 106 Mateřská škola Tuchoraz
- Český Brod Doubravčice 94 Mateřská školka Ledňáček
- Český Brod - Liblice Lstibořská 183 Mateřská škola Český Brod - Liblice
- Čestlice Okružní 239 Soukromá mateřská školka Beruška
- Čestlice Obchodní 106 Školka a jesle Průhonická Labuť
- Čisovice 193 Základní škola a Mateřská škola Čisovice
- Čistá Tyršova 127 Základní škola a Mateřská škola Čistá
- Čistá 77 Základní škola a mateřská škola Čistá
- Davle Jílovská 21 Mateřská škola Davle
- Divišov Horní Náměstí 7 Mateřská škola Divišov
- Dlouhá Lhota 29 Mateřská škola Dlouhá Lhota
- Dobrovice Kosořice 31 Mateřská škola Kosořice
- Dobrovice Komenského 46 Základní škola a mateřská škola Dobrovice
- Dobrovíz Pražská 83 Mateřská škola Sluníčko Dobrovíz
- Dobřejovice Polní 230 Mateřská škola Korálek Dobřejovice
- Dobřichovice Březová 680 Mateřská škola Dobřichovice
- Dobřichovice Lety Mateřská škola Lety
- Dobříš Přemyslova 1034 2. mateřská škola Dobříš
- Dobříš Fričova 104 4.mateřská škola Dobříš
- Dobříš Jeřábová 613 5.mateřská škola Dobříš
- Dobříš Pražská 27 Česko anglická školka a jesle Happy Flowers Dobříš
- Dobříš Nová 257 Soukromá školka Sluníčko Dobříš
- Dobříš Fričova 1240 Soukromá Školka Čtrnáctka - Dobříš
- Doksy Sokolská 230 Základní škola a Mateřská škola Doksy
- Dolany 227 Mateřská škola SLUNÍČKO Dolany
- Dolní Beřkovice čp. 333 Mateřská škola Dolní Beřkovice
- Dolní Bousov Školní 74 Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov
- Dolní Břežany Libeň 54 Mateřská škola Libeň
- Dolní Břežany Na Drahách 20 Mateřská škola da Vinci - Dolní Břežany
- Dolní Břežany Na Vršku 290 Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany
- Dolní Břežany Zlatníky-Hodkovice Základní škola a mateřská škola Zlatníky - Hodkovice
- Dolní Břežany Náměstí Na Sádkách 704 Školička Nest 4 Kids
- Dolní Hbity 44 Základní škola a Mateřská škola Dolní Hbity
- Dolní Kralovice Školní 1 Základní škola a mateřská škola Dolní Kralovice
- Doubravčice Doubravčice 232 Mateřská škola Doubravka
- Družec Ke Kostelu 77 Základní škola a mateřská škola Družec
- Dřísy Nedomice 78 Základní škola a Mateřská škola Nedomice okres Mělník
- Dřísy 89 Základní škola a Mateřská škola Dřísy
- Dublovice 56 Základní škola a Mateřská škola Dublovice
- Dymokury Činěves 184 Mateřská škola Činěves
- Dymokury Revoluční 177 Mateřská škola Dymokury
- Heřmaničky Číšťovice 18 Mateřská škola Heřmaničky
- Hlásná Třebaň Pod Svahem 266 Mateřská škola Hlásek
- Hlízov 101 Mateřská škola Hlízov
- Hluboš 116 Základní škola a Mateřská škola Hluboš
- Horní Kruty Horní Kruty 82 Mateřská škola Horní Kruty
- Horní Počaply 225 Základní škola a Mateřská škola Horní Počaply
- Horoměřice Velvarská 310 Mateřská škola Horoměřice
- Horoměřice Velvarská 6 Školička Sportík
- Horoměřice Výstavby 549 Dětské centrum Tulipánek
- Horoušany Baumanova 12 Mateřská škola Horoušany
- Hořesedly Svojetín 142 Mateřská škola Svojetín
- Hořesedly 92 Mateřská škola Hořesedly
- Hořín Hořín 4 Mateřská škola Hořín
- Hořovice Podluhy 89 Mateřská škola Podluhy
- Hořovice Jiráskova 602 Městská mateřská škola Hořovice
- Hořovice Tlustice 148 Základní škola a Mateřská škola Tlustice
- Hospozín Kmetiněves 77 Základní škola a Mateřská škola Kmetiněves
- Hospozín 36 Mateřská škola Hospozín
- Hostivice U Chobotu 1212 Mateřská škola Fíček
- Hostivice Litovická 107 Mateřská škola Hostivice
- Hostivice K Višňovce 1389 Mateřská škola K Višňovce
- Hostivice Chýně Základní škola a Mateřská škola Chýně
- Hostivice Mírová 756 Školička Veselý Domeček
- Hostomice Bubenická 105 Mateřská škola Hostomice
- Hostomice pod Brdy Neumětely Základní škola a Mateřská škola Neumětely
- Hostouň u Prahy Hájecká 330 Klubíčko
- Hovorčovice Bořanovická 114 Mateřská škola Hovorčovice
- Hovorčovice Za Vodou 455 Školka plná života Art tennis School
- Hradištko Hradištko 270 Mateřská škola Hradištko
- Hřebeč Školská 262 Mateřská škola Valentýnka Hřebeč
- Hředle 204 Základní škola a Mateřská škola Hředle
- Hudlice 432 Mateřská škola Hudlice - okres Beroun
- Hvozdnice Hvozdnice 94 Mateřská škola Hvozdnice
- Hvožďany 2 Základní škola a Mateřská škola Hvožďany
- Hýskov Družstevní 204 Mateřská škola Ledňáček Hýskov
- Chlumín 8 Základní škola a mateřská škola Chlumín
- Chocerady Chocerady 334 Sportovní mateřská škola Človíček
- Chocerady Chocerady 264 Mateřská škola Fialka
- Chocerady 267 Základní škola a Mateřská škola Chocerady
- Chorušice Chorušice 99 Mateřská škola Chorušice
- Chotětov Mírová 2 Mateřská škola a školní jídelna Chotětov
- Chotusice 262 Základní škola a Mateřská škola Chotusice
- Chotýšany 49 Základní škola a Mateřská škola Chotýšany
- Chrustenice Chrustenice 325 Lesní klub Bonté z.s.
- Chyňava 158 Základní škola a mateřská škola Chyňava
- Jankov Ratměřice 72 Mateřská škola Ratměřice
- Jankov Na Náměstí 29 Základní škola a mateřská škola Jankov
- Jeneč Lidická 265 Základní škola a Mateřská škola Jeneč
- Jenštejn Zlatnická 343 Mateřská škola Jenštejn
- Jesenice Straková 522 Sunny Canadian International School - Mateřská škola
- Jesenice Školní 323 Základní škola a mateřská škola Jesenice
- Jesenice Plzeňská 63 Základní škola, mateřská škola speciální a praktická škola Jesenice
- Jesenice K Rybníku 800 Základní škola, mateřská škola, základní umělecká škola Jesenice
- Jesenice Průmyslová 1054 Školička a Miniškolička Emily
- Jesenice Na Kocandě 47 Školička Včelka
- Jesenice Vestecká 1300 Mateřská škola Kamarád - Jesenice
- Jesenice Ke Kapli 188 Mateřská škola Kamarád - Zdiměřice
- Jesenice Průmyslová 1055 Mateřské centrum Pohádka
- Jevany Sportovní 385 Mateřská škola Jevany
- Jílové u Prahy Pod školkou 493 Základní škola a Mateřská škola Jílové u Prahy
- Jílové u Prahy Komenského 365 Lesní školka Lískáček
- Jince Slavíkova 26 Základní škola a Mateřská škola Jince
- Jinočany Ořech 162 Mateřská škola Ořech
- Jinočany Pražská 54 Základní škola a Mateřská škola Jinočany
- Jirny 5. května 333 Mateřská škola Jirny
- Jivina 9 Základní škola a Mateřská škola Jivina
- Josefův Důl Hrdlořezy 155 Mateřská škola Hrdlořezy
- Kácov Nádražní 216 Základní škola a Mateřská škola Kácov
- Kačice Čelechovická 105 Základní škola a Mateřská škola Kačice
- Kamenice Olešovice Mateřská škola Kamenice
- Kamenice Kostelec u Křížků 54 Mateřská škola Kostelec u Křížků
- Kamenice Sulice - Želivec 349 Mateřská škola Sluníčko Sulice - Želivec
- Kamenice Kamenice 1506 Lesní školka Devět Sil
- Kamenice Vnitřní 994 Prima školka
- Kamenné Žehrovice Školní 111 Mateřská škola Kamenné Žehrovice
- Kamenné Žehrovice Kladenská 47 Mateřská škola Žilina
- Kamenný Přívoz 53 Základní škola a mateřská škola Kamenný Přívoz
- Kamýk nad Vltavou Solenice 59 Základní škola a mateřská škola Solenice
- Kamýk nad Vltavou 163 Mateřská škola Kamýk nad Vltavou
- Káraný Polní 324 Mateřská škola Káraný
- Karlík Pod Kostelem 1099 Mateřská škola - Miniškolka Sluníčko
- Karlík K Třešňovce 64 Soukromá mateřská škola Zvoneček
- Karlštejn Mezouň 145 Mateřská škola Mezouň
- Karlštejn Srbsko 33 Základní škola a mateřská škola Srbsko
- Karlštejn 67 Základní škola a Mateřská škola Karlštejn
- Katusice U mateřské školy 124 Mateřská škola Katusice
- Kladno Josefa Hory 1801 Mateřská škola Kladno - Josefa Hory
- Kladno Moskevská 3082 Mateřská škola Kladno - Moskevská
- Kladno Studentská 3077 Mateřská škola Kladno - Studentská
- Kladno Švýcarská 2520 Mateřská škola Kladno - Švýcarská
- Kladno Moskevská 3083 Mateřská škola speciální Kladno
- Kladno Kořenského 380 Mateřská škola Kladno - Kořenského
- Kladno Na Vyhaslém 3197 Montessori Mateřská škola Na Vyhaslém
- Kladno Na Růžovém poli 2672 Mateřská škola Slunečnice Kladno
- Kladno R. Svobodové 2597 Mateřská škola Kladno - R. Svobodové
- Kladno Obránců míru 2666 Zelená školka, Montessori mateřská škola a klub Kladno
- Kladno Dánská 2344 Jesle Kladno
- Kladno Mánesova 1683 Anglická mateřská škola a jesle MALÍČKOV
- Kladno Bendlova 2168 Mateřská škola Duhový svět
- Kladno Josefa Hory 1340 Mateřská škola Kladno - Josefa Hory - odl. Pracoviště
- Kladno Milady Horákové 2 Dětská skupina Maxík Kladno
- Kladno - Dubí Vrapická 474 Mateřská škola Kladno - Vrapická - 8.MŠ Dubí
- Kladno - Dubí V. Maršnera 63 Mateřská škola Kladno - V. Mašnera - 9.MŠ Dříň
- Kladno - Dubí náměstí Franze Rosenbauma 622 Mateřská škola Kladno - náměstí Franze Rosenbauma - 37. MŠ Dubí
- Kladno - Kročehlavy Bulharská 2331 Církevní mateřská škola Radost
- Kladno - Kročehlavy Bulharská 2330 Mateřská škola Čtyřlístek Kladno - Bulharská
- Kladno - Kročehlavy Herbenova 1900 Mateřská škola Kladno - Herbenova
- Kladno - Kročehlavy Lacinova 2408 Mateřská škola Kladno - Lacinova
- Kladno - Kročehlavy Plzeňská 3129 Mateřská škola Kladno - Plzeňská
- Kladno - Kročehlavy Vrchlického 2337 Mateřská škola Kladno - Vrchlického
- Kladno - Kročehlavy Jerevanská 2671 Mateřská škola Píšťalka Kladno - Jerevanská
- Kladno - Kročehlavy Pařížská 2204 Mateřská škola Sluníčko Kladno - Pařížská
- Kladno - Kročehlavy Školská 322 Mateřská škola Kladno - Školská
- Kladno - Kročehlavy Vodárenská 2115 Mateřská škola Kladno - Vodárenská
- Kladno - Kročehlavy Pařížská 2199 Základní škola praktická, základní škola speciální a mateřská škola speciální Kladno
- Kladno - Kročehlavy Jaroslava Foglara 2343 Mateřská škola Kladno - Foglarova
- Kladno - Kročehlavy Dánská 2373 Mateřská škola Čtyřlístek Kladno - Dánská
- Kladno - Kročehlavy Dr. Foustky 806 Mateřská škola Kladno - Dr. Foustky
- Kladno - Kročehlavy Svobody 680/23 Centrum Tulipán
- Kladno - Švermov Velvarská 1206 Základní škola a mateřská škola Hnidousy
- Kladno-Švermov Jiráskova 457 Mateřská škola Kladno - Jiráskova
- Kladruby Kladruby 30 Dětský svět Kladruby
- Kladruby u Vlašimi 30 Dětský svět - mateřská škola
- Klášter Hradiště nad Jizerou 81 Základní škola a mateřská škola Klášter Hradiště nad Jizerou
- Klecany Do Klecánek 133 Školička Alma Klecany
- Klecany - Zdibsko Zdibsko 163 Liška Bystrouška - EKO školka a jesle
- Klecany - Zdibsko Zdibsko 163 Mateřská škola Liška Bystrouška
- Klecany 375 Základní škola a Mateřská škola Klecany
- Klobuky Nová 8 Základní škola a Mateřská škola Klobuky
- Kluky 56 Mateřská škola Kluky
- Kly Tuhaň 91 Mateřská škola Tuhaň
- Kly Lom 289 Mateřská škola
- Kněževes Na Hlavní silnici 155 Mateřská škola Kněževes
- Kněževes Husovo náměstí 100 Základní škola a Mateřská škola Kněževes
- Kněževes U školy 4 Montessori škola Srdíčko
- Kněževes Nad Mostem 83 Školka v pohodě
- Kněževes u Rakovníka Chrášťany 68 Základní škola a Mateřská škola Chrášťany
- Kněžice Kněžice 55 Mateřská škola Kněžice
- Kněžmost Na Františku 32 Základní škola a mateřská škola Kněžmost
- Kojetice Moravcova 26 Základní škola a Mateřská škola Kojetice
- Koleč Koleč 85 Mateřská škola Koleč
- Kolešovice 235 Základní škola a Mateřská škola Kolešovice
- Kolín Jestřabí Lhota 100 Mateřská škola Jestřabí Lhota
- Kolín Křečhoř 103 Mateřská škola Křečhoř
- Kolín Tři Dvory 259 Mateřská škola Tři Dvory
- Kolín Býchory 99 Základní škola a Mateřská škola Býchory
- Kolín Ovčáry Základní škola a Mateřská škola Ovčáry
- Kolín Kutnohorská 179 Základní škola, mateřská škola a praktická škola Kolín
- Kolín V Opletkách 247 Školka Emilia
- Kolín Bezručova 980 Miniškolka a mateřské centrum Krokodýl
- Kolín Žižkova 146 MŠ při nemocnici Kolín
- Kolín Štítného 975 Jesle Kolín
- Kolín Bezručova 980 Miniškolka Krokodýl
- Kolín Havlíčkova 425 Jesle a školka Medvědi
- Kolín - Sendražice Školní 430 Mateřská škola SLUNÍČKO Kolín - Sendražice
- Kolín II. Bachmačská 710 Mateřská škola Kolín II.
- Kolín II. Bezručova 801 Mateřská škola Kolín II.
- Kolín II. Kmochova 335 Mateřská škola Kolín II.
- Kolín II. Masarykova 891 Mateřská škola Kolín II.
- Kolín III. Legerova 28 Dívčí katolická střední škola a mateřská škola
- Kolín IV Zelená 910 Emilia - Mateřská škola
- Kolín IV Vrchlického 428 Mateřská škola Klubíčko
- Kolín IV. Jeronýmova 772 Mateřská škola Kolín IV.
- Kolín V T. Štítného 975 Mateřská škola Kolín V.
- Kolín V. Chelčického 1299 Mateřská škola Pohádka Kolín V.
- Komárov Buzulucká 480 Mateřská škola Komárov
- Komárov Osek 200 Základní škola a Mateřská škola Osek
- Konárovice Hlavní 254 Mateřská škola Konárovice
- Korkyně 22 Mateřská škola Korkyně
- Kosmonosy Pionýrů 781 Mateřská škola Kosmonosy
- Kosmonosy Lípy 15 Soukromá mateřská škola Sedmikráska
- Kosmonosy Bradlecká 360 Školka Na Kopečku
- Kosmonosy Tesařská 790 MŠ V Oboře
- Kosova Hora čp. 325 Mateřská škola Kosova Hora
- Kostelec n.Č.l. Nučice 101 Mateřská škola KUŘÁTKA Nučice
- Kostelec n.Č.l. Třebovle 117 Mateřská škola Třebovle
- Kostelec nad Černými lesy K Jatkám 982 Mateřská škola Kostelec nad Černými lesy
- Kostelec nad Labem T.G.Masaryka 274 Mateřská škola Kostelec nad Labem
- Kostelec nad Labem Záryby 30 Mateřská škola Záryby
- Kostelec nad Labem Brandýská 477/19 Mateřská škola Kulíšek s.r.o.
- Kostelní Hlavno 97 Základní škola a mateřská škola Kostelní Hlavno
- Kostomlaty nad Labem Školní 370 Mateřská škola Kostomlaty nad Labem
- Kounice 16 Mateřská škola Kounice
- Kounov 196 Základní škola a Mateřská škola Kounov
- Kouřim Tyršova 598 Mateřská škola Kouřim
- Kovanice Kovanice 109 Miniškolka Bublinka Nymburk
- Kozojedy Revoluční 180 Mateřská škola Kozojedy
- Krakovany 113 Základní škola a Mateřská škola Krakovany
- Kralupy nad Vltavou Dr. E. Beneše 694 Mateřská škola Kralupy nad Vltavou
- Kralupy nad Vltavou Gen. Klapálka 976 Mateřská škola Kralupy nad Vltavou
- Kralupy nad Vltavou Chvatěruby 46 Základní škola a Mateřská škola Chvatěruby
- Kralupy nad Vltavou Třebízského 523 Základní škola a Mateřská škola Kralupy nad Vltavou
- Králův Dvůr Jungmannova 292 Základní škola a Mateřská škola Králův Dvůr
- Králův Dvůr Plzeňská 90 Základní škola a Mateřská škola speciální
- Králův Dvůr Tři vršky 532 Soukromá Základní škola a Mateřská škola B-English s.r.o
- Králův Dvůr - Počaply Tyršova 136 Základní škola a Mateřská škola Králův Dvůr
- Krásná Hora nad Vltavou Školská 103 Základní škola a Mateřská škola Krásná Hora n. Vlt.
- Krásná Hora nad Vltavou Klučenice 1 Základní škola a Mateřská škola Klučenice
- Krhanice Krhanice 150 Mateřská škola Krhanice
- Krnsko Strašnov 36 Mateřská škola Strašnov
- Krnsko Krnsko 75 Základní škola a Mateřská škola Krnsko
- Krupá 201 Mateřská škola Krupá
- Krušovice Rabasova 128 Základní škola a mateřská škola Krušovice
- Křečkov Křečkov 132 Česko anglická sportovní školička Lentils
- Křesetice 76 Základní škola a Mateřská škola Křesetice
- Křinec Školní 301 Základní škola a Mateřská škola Křinec
- Křivoklát Městečko 80 Mateřská škola Městečko
- Křivoklát Roztoky 230 Základní škola a Mateřská škola V Zahrádkách
- Křivoklát 157 Základní škola a Mateřská škola Křivoklát
- Křivsoudov 172 Mateřská škola Křivsoudov
- Kublov 14 Mateřská škola Kublov
- Kunice Kunice 6 Mateřská škola Zámecká školička
- Kutná Hora Kobylnice 38 Mateřská škola Kobylnice
- Kutná Hora U Školky 340/2 Mateřská škola Pohádka
- Kutná Hora Benešova 149 Mateřské škola U Sluníčka Kutná Hora - Benešova I
- Kutná Hora Václavské náměstí 275/4 Mateřská škola Svatého Jakuba
- Kutná Hora Benešova 99/7 Mateřská škola Kutná Hora - Benešova 7
- Kutná Hora Benešova 2 Mateřská školka Kytička - Benešova II
- Kutná Hora Dačického náměstí 16 Mateřská škola Kutná Hora - Dačického
- Kutná Hora 17. listopadu Mateřská škola 17. listopadu Sedmikráska
- Kutná Hora Malín 277 Mateřská škola Malín
- Kutná Hora Kaňk 243 Mateřská škola Kaňk
- Kutná Hora Pobřežní ulice Školka v zahradě Kutná Hora
- Květnice Vřesová 1101 Školka Kvítko
- Lány Školní 373 Mateřská škola Lány
- Lázně Toušeň Hlavní 74 Základní škola a Mateřská škola Lázně Toušeň
- Ledce Ledce 100 Mateřská škola Ledce
- Ledčice 179 Základní škola a mateřská škola Ledčice
- Lety Prostřední Školinka Nona Lety
- Lhota u Příbramě 77 Mateřská škola Sluníčko Lhota u Příbramě
- Libčice nad Vltavou Chýnovská 367 Mateřská škola Libčice nad Vltavou
- Liběchov Za Školou 161 Základní škola a mateřská škola Liběchov
- Liběchov Želízy 58 Základní škola a Mateřská škola Želízy
- Líbeznice K Beckovu 142 Mateřská škola Bašť
- Líbeznice Měšická 318 Mateřská škola Líbeznice
- Libice nad Cidlinou Husova 370 Mateřská škola Libice nad Cidlinou
- Libice nad Cidlinou Opolany 40 Mateřská škola Opolany
- Libušín Hrdlív 125 Mateřská škola Hrdlív
- Libušín Důl Jan 143 Mateřská škola Libušín
- Lidice Tokajická 160 Mateřská škola Lidice
- Lišany Rakovnická 115 Základní škola a Mateřská škola Lišany
- Líšnice Líšnice 19 Základní škola a mateřská škola Líšnice
- Liteň V zámeckém parku 178 Mateřská škola V zámeckém parku
- Litoměřice Revoluční 1845/30 Speciální Mateřská škola a jesle Srdíčko
- Loděnice Chrustenice 198 Mateřská škola Chrustenice
- Loděnice Husovo náměstí 37 Mateřská škola Loděnice
- Lochovice 3 Základní škola a Mateřská škola Lochovice
- Loučeň 381 Základní škola a mateřská škola Loučeň
- Loukov Březina 94 Mateřská škola Březina
- Loukov Loukovec 90 Základní škola a Mateřská škola Loukovec okres Mladá Boleslav
- Louňovice Na Hořičkách 163 Mateřská škola Louňovice
- Louňovice pod Blaníkem Táborská 170 Základní škola a Mateřská škola Louňovice pod Blaníkem
- Lubná 228 Základní škola a Mateřská škola Lubná
- Luštěnice Školní 9 Mateřská škola Luštěnice
- Lužec nad Vltavou 9. května 97 Mateřská škola Lužec nad Vltavou
- Lužná Masarykovo náměstí 252 Základní škola a mateřská škola Lužná
- Lysá nad Labem Brandlova 1590 Mateřská škola Čtyřlístek Lysá nad Labem
- Lysá nad Labem Sídliště 1512 Mateřská škola Mašinka Lysá nad Labem
- Lysá nad Labem Ostrá 109 Mateřská škola Ostrá
- Lysá nad Labem Sídliště 1464 Mateřská škola Pampeliška Lysá nad Labem
- Lysá nad Labem Stratov 90 Mateřská škola Stratov
- Lysá nad Labem - Litol Mírová 430 Mateřská škola Dráček Lysá nad Labem - Litol
- Malé Kyšice Hlavní 35 Mateřská škola Malé Kyšice
- Malešov Žižkovo nám. 107 Základní škola a Mateřská škola Malešov
- Maršovice čp. 70 Mateřská škola Maršovice
- Mcely 51 Mateřská škola Mcely
- Mečeříž 185 Mateřská škola Mečeříž
- Mělnické Vtelno Hlavní 149 Základní škola a Mateřská škola Mělnické Vtelno
- Mělník Pod Vrchem 2995 Mateřská škola Mělník
- Mělník V Zátiší 2948 Mateřská škola Mělník
- Mělník Nemocniční 107 Mateřská škola Motýlek
- Mělník Slovany 2966 Mateřská škola Pohádka
- Mělník Dukelská 2598 Mateřská škola Zvoneček
- Městec Králové Bezručova 830 Mateřská škola Městec Králové
- Městec Králové Sloveč 100 Mateřská škola Sloveč
- Městec Králové Záhornice Základní škola a Mateřská škola Záhornice
- Měšice Nosticova 17 Mateřská škola Měšice
- Měšice V lánech 388 Mateřská škola - Pro Family - Měšice
- Měšice Zámecká 19/111 Klub Stromeček
- Měšice V Lukách 272/6 Rodinná školka Domeček
- Miličín Tyršovo náměstí 248 Základní škola a Mateřská škola Miličín okres Benešov
- Milín Sokolská 320 Mateřská škola Milín
- Milín Pečice 83 Mateřská škola Pečice
- Milovice Dukelská 320 Mateřská škola U Broučků Milovice
- Milovice Topolová 622 Mateřská škola Sluníčko
- Milovice Nám. 30. června 508 Lesní klub Skřítek - lesní mateřská školka Milovice
- Milovice Rakouská 546 Pidilidi Milovice
- Milovice - Mladá Tyršova 1500 Mateřská škola Kostička
- Milovice - Mladá Topolová 911 Mateřská škola Milischool
- Milovice - Mladá Komenského 578 Základní škola a mateřská škola Juventa
- Mirošovice Školní 211 Mateřská škola Mirošovice
- Miskovice Miskovice čp. 133 Mateřská škola Miskovice
- Mladá Boleslav Havlíčkova 1000 Mateřská škola Čtyřlístek Mladá Boleslav
- Mladá Boleslav Novákova 1143 Mateřská škola DUHA
- Mladá Boleslav Boženy Němcové 577 Mateřská škola Klaudinka
- Mladá Boleslav Dukelská 1165 Mateřská škola Laurinka Mladá Boleslav
- Mladá Boleslav Nerudova 797 Mateřská škola Pampeliška Mladá Boleslav
- Mladá Boleslav Havlíčkova 1153 Mateřská škola Sluníčko Mladá Boleslav
- Mladá Boleslav Šmilovského 543 Mateřská škola speciální
- Mladá Boleslav Na Celně 1117 Mateřská škola Štěpánka Mladá Boleslav
- Mladá Boleslav Táborská 882/41 Mateřská škola a Jesle Pohádka
- Mladá Boleslav Jilemnického 1152 Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav
- Mladá Boleslav Václavkova 1040 Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav
- Mladá Boleslav Svatovítská 574 Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Mladá Boleslav
- Mladá Boleslav Boženy Němcové 452/10 Mateřská škola při nemocnici
- Mladá Boleslav Na Radouči 1400 KinderGarten – Anglická školka - Mladá Boleslav
- Mladá Boleslav Čechova 777 Anglická školička Little elephant
- Mladá Boleslav 17. listopadu 1325 Základní škola a Mateřská škola 17. listopadu
- Mladá Boleslav - Debř Josefodolská 85 Mateřská škola Debř Mladá Boleslav
- Mladá Boleslav - Debř Bojovníků za svobodu 108 Soukromá mateřská škola Tymiška
- Mnichovice Tyršova 600 Mateřská škola Mnichovice
- Mnichovice Mnichovická 179 Mateřská škola Struhařov
- Mnichovice Švermova 391 Základní škola a Mateřská škola Montessori Mozaika
- Mnichovice - Božkov Lomená 205 Školka Medvídka Pú
- Mnichovo Hradiště Dolní Krupá 23 Mateřská škola Dolní Krupá
- Mnichovo Hradiště Boseň čp. 86 Mateřská škola Klubíčko
- Mnichovo Hradiště Mírová 683 Mateřská škola města Mnichovo Hradiště
- Mníšek pod Brdy Nová 499 Mateřská škola Nová - Mníšek pod Brdy
- Mníšek pod Brdy 9. května 575 Mateřská škola Mníšek pod Brdy
- Mníšek pod Brdy Klínec 132 Mateřská škola v Klínci
- Mníšek pod Brdy Ke škole 1388 Neposedný tygřík
- Mochov Vyšehořovice 88 Mateřská škola Vyšehořovice
- Mochov, okres Praha - východ Na Dolejšku 286 Mateřská škola Mochov
- Mokrovraty Mokrovraty 92 Lesní školka Mokrovraty
- Mořina 57 Základní škola a mateřská škola Mořina
- Mratín Veliký Brázdim 12 Mateřská škola Brázdim
- Mratín Kojetická 32 Mateřská škola Čakovičky
- Mratín U školky 26 Mateřská škola Mratín
- Mratín Sluhy 29 Základní škola a Mateřská škola Sluhy
- Mratín Veleň Základní škola a mateřská škola Veleň
- Mratín Kostelecká 20 Mateřská škola Beruška
- Mratín Kostelecká 20 Soukromá ŠKOLIČKA Filipínek s.r.o.
- Mšec 171 Základní škola a Mateřská škola Mšec
- Mšeno Havlíčkova 273 Mateřská škola Mšeno
- Mukařov U Zelené cesty 200 Mateřská škola Mukařov
- Mukařov Svojetice Mateřská škola Svojetice
- Mukařov Příčná 61 IH - Alternativní školikčka
- Mutějovice Lidická 306 Mateřská škola Mutějovice
- Mutějovice Nesuchyně 22 Mateřská škola Nesuchyně
- Načeradec 270 Základní škola a mateřská škola Načeradec
- Nalžovice Chlum 16 Základní škola a Mateřská škola Chlum
- Nebužely 47 Základní škola a Mateřská škola Nebužely
- Nečín 70 Základní škola a Mateřská škola Nečín
- Nehvizdy Na Příštipku 226 Základní škola a mateřská škola Nehvizdy
- Nelahozeves Školní 10 Mateřská škola Nelahozeves
- Nepoměřice 56 Mateřská škola Nepoměřice
- Neratovice V Olšinkách 700 Mateřská škola Harmonie Neratovice
- Neratovice Libiš Mateřská škola Libiš
- Neratovice Květnová 37/34 Soukromá mateřská škola, o.p.s Lobkovice
- Neratovice Na výsluní 1309/3 Lesní mateřská školka Dubínek
- Neratovice Kpt. Jaroše 232 Mateřská škola Sovička
- Nespeky Pod Květnicí 170 Mateřská škola Nespeky
- Netvořice Školní 191 Mateřská škola Netvořice
- Netvořice Lešany 42 Základní škola a mateřská škola Lešany
- Neveklov Pod Radnicí 67 Mateřská škola Neveklov
- Neveklov Křečovice 37 Základní škola Josefa Suka a mateřská škola Křečovice
- Nižbor 119 Mateřská škola Sluníčko
- Nová Ves Nová Ves 70 Mateřská škola Nová Ves
- Nová Ves Nad Hřištěm 200 Mateřská škola Nová Ves
- Nová Ves I Václavské nám. 48 Mateřská škola Nová Ves I
- Nová Ves pod Pleší 210 Mateřská škola Nová Ves pod Pleší
- Nové Dvory Masarykovo náměstí 1 Základní škola a Mateřská škola Nové Dvory
- Nové Strašecí Ruda 194 Mateřská škola Ruda
- Nové Strašecí Komenského náměstí 209 Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského v Novém Strašecí
- Nový Knín Malá Hraštice 57 Základní škola a Mateřská škola Malá Hraštice
- Nový Knín Mokrovraty 63 Základní škola a Mateřská škola Mokrovraty
- Nový Knín nám. Jiřího z Poděbrad 53 Základní škola a Mateřská škola Nový Knín
- Nučice Kubrova 136 Základní škola a Mateřská škola Nučice
- Nučice u Rudné U Cihelny KinderGarten – Anglická školka - Family Centrum Rudná
- Nupaky Nupaky 412 Mateřská škola Klubíčko
- Nymburk Kovanice 144 Mateřská škola Kovanice
- Nymburk Netřebice 80 Mateřská škola Netřebice, okres Nymburk
- Nymburk Všechlapy 86 Mateřská škola Všechlapy
- Nymburk Dvory 40 Základní škola a Mateřská škola Dvory
- Nymburk Krchleby 82 Základní škola a mateřská škola Krchleby
- Nymburk Komenského 589 Základní škola a Mateřská škola Nymburk - Komenského
- Nymburk Letců R.A.F. 1989 Základní škola a Mateřská škola Nymburk - Letců R.A.F.
- Nymburk Tyršova 446 Základní škola a Mateřská škola Nymburk - Tyršova
- Nymburk Palackého třída 515 Základní škola, mateřská škola speciální, dětský domov Nymburk
- Obecnice Obecnice 331 Mateřská škola a školní jídelna Obecnice
- Obořiště 100 Základní škola a Mateřská škola Obořiště
- Obruby 91 Mateřská škola Obruby
- Obříství 259 Mateřská škola Obříství
- Odolena Voda Komenského 307 Mateřská škola Odolena Voda
- Odolena Voda Panenské Břežany Základní škola a Mateřská škola Panenské Břežany
- Odolena Voda U Špejcharu 335 Mateřská škola Cvrček
- Ohaře 119 Mateřská škola Ohaře
- okres Mělník Vojkovice 140 Mateřská škola Vojkovice
- Oleška 9 Mateřská škola Oleška
- Olešná 71 Mateřská škola Olešná
- Olovnice 1 Mateřská škola Olovnice
- Ondřejov nám. 9. května 68 Základní škola a mateřská škola bratří Fričů Ondřejov
- Ondřejov Choceradská 62 Mateřské a kulturní centrum Beruška - Ondřejov
- Opočnice 23 Základní škola a mateřská škola Opočnice
- Oráčov 143 Mateřská škola Oráčov
- Oskořínek Hrubý Jeseník 123 Základní škola a mateřská škola Hrubý Jeseník
- Oskořínek 3 Mateřská škola Oskořínek
- Osov 93 Základní škola a Mateřská škola Osov
- Otvovice 220 Mateřská škola Otvovice
- Pavlíkov Panoší Újezd 84 Mateřská škola Panoší Újezd
- Pavlíkov Všetaty 13 Mateřská škola Všetaty
- Pavlíkov 77 Základní škola a mateřská škola Pavlíkov
- Pečky Tř. Jana Švermy 825 Mateřská škola MAŠINKA Pečky
- Pečky Tatce Základní škola a Mateřská škola Tatce
- Pečky Vrbová Lhota Základní škola a Mateřská škola Vrbová Lhota
- Petrovice Petrovice 136 Mateřská škola Petrovice
- Petrovice Zavidov 36 Mateřská škola Zavidov
- Petříkov Petříkov 41 Mateřská škola Ratolest Petříkov
- Pchery 39 Mateřská škola Pchery
- Pičín 23 Základní škola a Mateřská škola Pičín
- Plaňany Tylova 184 Mateřská škola Plaňany
- Pňov - Předhradí Školní 58 Mateřská škola Pňov-Předhradí
- Počepice 41 Základní škola a Mateřská škola Počepice
- Poděbrady Hakenova 637 Mateřská škola Montessori Poděbrady
- Poděbrady Pátek 14 Mateřská škola Pátek
- Poděbrady Studentská 169 Mateřská škola Poděbrady
- Poděbrady Úmyslovice 94 Mateřská škola Úmyslovice
- Poděbrady Křečkov 68 Základní škola a mateřská škola Křečkov
- Poděbrady Sokoleč 41 Základní škola a mateřská škola letce Františka Nováka Sokoleč
- Poděbrady nám.T.G.Masaryka 482 Základní škola a Mateřská škola při Léčebně dr. L. Filipa
- Poříčany Chrást 150 Mateřská škola Chrást
- Poříčany Školní 300 Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Poříčany
- Poříčí nad Sázavou Mrač/289 Mateřská škola MiniSvět Mrač
- Poříčí nad Sázavou Školní 190 Základní škola a mateřská škola Poříčí nad Sázavou
- Postupice Školní 153 Základní škola a Mateřská škola Postupice
- Pozdeň 106 Mateřská škola Pozdeň
- Praha 9 - Vinoř Vinořské náměstí 22 Mateřská škola Přezletice
- Praskolesy 296 Mateřská škola Praskolesy
- Pravonín 67 Mateřská škola Pravonín
- Průhonice Ke Školce 382 Mateřská škola Průhonice
- Předboj Hlavní 300 Mateřská škola Předboj
- Předměřice nad Jizerou 143 Základní škola a mateřská škola Předměřice nad Jizerou
- Přerov nad Labem 112 Základní škola a mateřská škola Přerov nad Labem
- Příbram Drahlín 92 Mateřská škola Drahlín
- Příbram Podlesí 257 Mateřská škola Podlesí
- Příbram Suchodol 39 Základní škola a Mateřská škola Suchodol
- Příbram I Hradební 66 Mateřská škola Pohádka
- Příbram I Hradební 67 Mateřská škola speciální
- Příbram II Ondrákova 280 Mateřská škola Kličkova vila
- Příbram II Nám. Dr. Josefa Theurera 262 Mateřská škola pod Svatou Horou
- Příbram II Fibichova 272 Mateřská škola Rybička
- Příbram II Hornická 327 Lesní klub W Lese
- Příbram III Jungmannova 416 Mateřská škola V Zahradě
- Příbram III Jungmannova 91 Mateřská škola
- Příbram III Jungmannova 91 Waldorfská škola Příbram
- Příbram IV Pod Šachtami 335 Odborné učiliště, praktická škola, základní škola a mateřská škola Příbram IV
- Příbram VII 28. října 55 Mateřská škola 28. října 55
- Příbram VII Okružní 200 Mateřská škola Klubíčko
- Příbram VII Kutnohorská 101 Mateřská škola Perníková chaloupka
- Příbram VII Bratří Čapků 278 Mateřská škola Bratří Čapků
- Příbram VII Jana Drdy 496 Mateřská škola
- Příbram VIII Školní 143 Alternativní mateřská škola
- Příbram VIII Školní 131 Mateřská škola
- Psáry Hlavní 12 Základní škola a Mateřská škola Psáry
- Psáry Pražská 594 Klub Předškoláček
- Pyšely Na prádle 252 Mateřská škola Pyšely
- Radim 9 Základní škola a Mateřská škola Radim
- Radonice Na Skále 185 Mateřská škola Radonice
- Radovesnice II. 59 Mateřská škola Radovesnice
- Rakovník V Hradbách 188 1.mateřská škola Rakovník
- Rakovník Klicperova 1904 Mateřská škola Klicperova Rakovník
- Rakovník Průběžná 2312 Mateřská škola Průběžná Rakovník
- Rakovník Šamotka 259 Mateřská škola Šamotka Rakovník
- Rakovník V Lukách 2174 Mateřská škola V Lukách Rakovník
- Rakovník Frant. Diepolta 2249 Mateřská škola V Parku Rakovník
- Rakovník Zd.Štěpánka 2232 Mateřská škola Vinohrady Rakovník
- Rakovník Františka Diepolta 1576 Střední škola, základní škola a mateřská škola speciální
- Rakovník Olešná 61 Základní škola a Mateřská škola Olešná
- Rakovník Na Sekyře 1765 Jesle Rakovník
- Rakovník Riegrova 1543 Miniškolka a mateřské centrum Marco Fitness
- Rakovník Klicperova 2 Mateřské centrum Paleček
- Rataje nad Sázavou náměstí Míru 11 Mateřská škola Rataje nad Sázavou
- Ratboř Školní 64 Mateřská škola Ratboř
- Ratenice 120 Mateřská škola Ratenice
- Rohatsko 15 Mateřská škola Rohatsko
- Rosovice 89 Základní škola a Mateřská škola Rosovice
- Roztoky Havlíčkova 1024 Mateřská škola Roztoky
- Roztoky Přemyslovská 1193 Mateřská škola Roztoky
- Roztoky Spěšného 288 Mateřská škola Roztoky
- Roztoky Potoky 1398 Dětský klub V Lese
- Roztoky Havlíčkova 668 Dětské centrum Žirafa
- Roztoky Potoky Miniškolka Fantazie
- Roztoky u Prahy V Úvoze 1730 ABC Academy Roztoky
- Rožďalovice Tyršova 278 Základní škola a Mateřská škola G. A. Lindnera Rožďalovice
- Rožmitál pod Třemšínem Třebsko 4 Mateřská škola Třebsko
- Rožmitál pod Třemšínem Komenského 564 Mateřská škola
- Rudná Ke Školce 922 Mateřská škola Rudná
- Rudná Chrášťany 41 Základní škola a Mateřská škola Chrášťany
- Rudná Masarykova 412/20 Aktivní školka
- Rudná Obloukova 1453/18 Flupík english preschool
- Rudná u Prahy Masarykova 623 Školička Lupínek
- Rynholec V Brance 344 Mateřská škola Rynholec
- Řehenice-Pyšely Křiváček 6 Mateřská škola Pomněnka
- Řepín Hlavní 43 Základní škola a Mateřská škola Řepín
- Řepov Řepov 50 Mateřská škola Řepovanka
- Řevnice Československé armády 139 Mateřská škola Bambinárium
- Řevnice Mníšecká 676 Mateřská škola Řevnice
- Řevnice Kejnská Lesní školka Na Dvorečku
- Řevničov Benešova 502 Mateřská škola Řevničov
- Řež Husinec 17 Základní škola a mateřská škola Husinec - Řež
- Říčany Štefánikova 1616 III. mateřská škola Říčany
- Říčany Dunajská 2136 Magic Hill mateřská škola
- Říčany Domažlická čp. 1656 Mateřská škola Čtyřlístek
- Říčany Orlická 2188/2 Mateřská škola a jesle Landie - Říčany
- Říčany Tehov 1 Mateřská škola Minisvět U Krtečka
- Říčany ul. Edvarda Beneše čp 204 Mateřská škola Srdíčko
- Říčany Ke Školce 107 Mateřská škola Světice
- Říčany Žižkova 286 Sofie - Montessori mateřská škola
- Říčany Čestlice Základní škola a mateřská škola Čestlice
- Říčany Olivova 224 Základní škola a Mateřská škola při o. p. s. Olivově dětské léčebně
- Říčany Rýdlova 271/14 Lesní klub Pramínek
- Říčany Nad Bahnivkou 140 Mateřská škola Nemo
- Říčany u Prahy Modletice 19 Mateřská škola Modletice
- Řisuty Jedomělice 20 Mateřská škola Jedomělice
- Řitka U Školky 140 Mateřská škola Řitka
- Sadská Kostelní Lhota 28 Mateřská škola Kostelní Lhota
- Sadská Za Sokolovnou 885 Mateřská škola Sadská
- Sadská Třebestovice 99 Mateřská škola Třebestovice
- Sány 9. května 161 Mateřská škola Sány
- Sázava Radvanice 49 Mateřská škola Radvanice
- Sázava nám. Voskovce a Wericha 290 Základní škola a mateřská škola Sázava
- Sedlčany Šafaříkova 1070 Mateřská škola Sedlčany
- Sedlčany Jesenice 10 Základní škola a Mateřská škola Jesenice u Sedlčan
- Sedlčany Nechvalice 25 Základní škola a Mateřská škola Nechvalice
- Sedlec Zámecká 27 Mateřská škola Sedlec
- Sedlec - Prčice Školní 160 Základní škola a Mateřská škola Sedlec - Prčice
- Semčice 3 Masarykova základní škola a mateřská škola Semčice
- Semice 280 Mateřská škola Semice
- Senohraby Hrusice čp. 32 Mateřská škola Hrusice
- Senohraby Školní 211 Mateřská škola Mirošovice
- Senohraby Školní 27 Základní škola a Mateřská škola Senohraby
- Senomaty Šanov 91 Základní škola a Mateřská škola Šanov
- Senomaty 54 Základní škola a Mateřská škola Senomaty
- Sibřina Sibřina 100 Mateřská škola Sibřina
- Skalsko 23 Základní škola a mateřská škola Skalsko
- Slabce 42 Základní škola a mateřská škola Slabce
- Slaný Knovíz 55 Mateřská škola Knovíz
- Slaný Želevčice 5 Mateřská škola Linetka
- Slaný Cyrila Boudy 284 Mateřská škola Slaný
- Slaný Hlaváčkovo nám. 222 Mateřská škola Slaný
- Slaný Vítězná 1578 Mateřská škola Slaný
- Slaný Petra Hrubého 1676 Mateřská škola speciální
- Slaný Žižice 31 Mateřská škola Žižice
- Slaný Tomanova 1671 Mateřské centrum Rybička
- Slaný Balasova 1129 ZAHRADA - jesličky Balasova
- Slaný Třebízského 595 ZAHRADA - školička Třebízského
- Slaný-Kvíček Vančurova 184 Mateřská škola Slaný
- Slapy 50 Základní škola a Mateřská škola Slapy
- Sluštice Sluštice 11 Mateřská škola MAITREA
- Smečno Školská 166 Mateřská škola Smečno
- Smečno Ledce 81 Mateřská škola Dráček v Zámečku
- Sojovice 88 Základní škola a mateřská škola Sojovice okres Mladá Boleslav
- Srbeč 15 Mateřská škola Srbeč
- Stará Boleslav Lesní 1595 Soukromá britská školka Tip Toes
- Stará Boleslav Boleslavská 1384 Školka Bolka
- Stará Huť U Školy 149 Základní škola a Mateřská škola Stará Huť
- Stará Huť Stará Huť u Dobříše 384 Miniškolička Náš Svět - Stará Huť
- Starý Kolín Kolínská 90 Základní škola a Mateřská škola Starý Kolín
- Statenice Zelená 434 KinderGarten – Anglická školka - Statenice
- Stehelčeves Řánkova 87 Základní škola a Mateřská škola Stehelčeves
- Stochov Hornická 410 Soukromá mateřská škola, základní škola a střední škola Slunce
- Stochov J. Šípka 387 Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Stochov
- Straky 98 Základní škola a mateřská škola Straky
- Strančice Kunice 51 Mateřská škola Kunice
- Strančice Ke Školce 235 Mateřská škola Strančice
- Strančice Všestary 73 Mateřská škola Všestary
- Strančice Revoluční 420 Školička Stráníček
- Středokluky Školská 82 Základní škola a mateřská škola Středokluky
- Stříbrná Skalice Sázavská 323 Mateřská škola Stříbrná Skalice
- Suchomasty 135 Masarykova základní škola a Mateřská škola Suchomasty
- Sulice Hlubočinka 816 Školička a Jesle Hlubočinka
- Sulice Hlubočinka 813 Adventure School - mateřská škola
- Sulice-Želivec Školní 349 Mateřská škola Sluníčko, příspěvková organizace
- Svatý Mikuláš Svatý Mikuláš 142 Mateřská škola Svatý Mikuláš
- Svémyslice Svémyslice 3 Mateřská škola Svémyslice
- Světice V Zahradách 363 Mateřská škola Pelikán
- Svinaře 64 Mateřská škola Svinaře
- Svojšice 121 Mateřská škola Svojšice
- Šestajovice Pohádková 1 Mateřská škola Šestajovice
- Šestajovice Revoluční 13 Mateřské centrum Šestajovice
- Škvorec Čs. armády 156 Mateřská škola Škvorec
- Štěchovice Hlavní 325 Mateřská škola Štěchovice
- Tachlovice Toskánská 66 Základní škola a Mateřská škola Tachlovice
- Tehov Tehov 205 Mikešova školka
- Tehovec Tehovecká 5 Mateřská škola Tehovec
- Tetín Hradní 66 Základní škola a Mateřská škola Tetín
- Tišice U Školky č. p. 271 Mateřská škola Tišice
- Tmaň K Sídlišti 80 Základní škola a Mateřská škola Tmaň
- Tochovice 76 Základní škola a Mateřská škola Tochovice
- Trhový Štěpánov Hulice 102 Mateřská škola Hulice
- Trhový Štěpánov Sokolská 3 Mateřská škola Trhový Štěpánov
- Trubín Trubín 40 Ekoškolka Kaštánek
- Třebíz 6 Mateřská škola Třebíz
- Třebotov Kosoř 44 Mateřská škola Kosoř
- Třebotov Hlavní 190 Základní škola a Mateřská škola Třebotov
- Tuchlovice Školní 578 Mateřská škola Tuchlovice
- Tuchoměřice K poště 327 Mateřská škola Tuchoměřice
- Tupadly Potěhy 155 Základní škola a Mateřská škola Potěhy
- Tupadly 152 Mateřská škola Tupadly
- Tursko Kozinec/58 Mateřská škola Holubice
- Tursko Pražská 67 Mateřská škola Tursko
- Tuřany 125 Mateřská škola Tuřany
- Týnec nad Labem Flosova 472 Mateřská škola Týnec nad Labem
- Týnec nad Sázavou Komenského 278 Mateřská škola Týnec nad Sázavou
- Uhlířské Janovice Třebízského 770 Mateřská škola Uhlířské Janovice
- Uhlířské Janovice Vavřinec 89 Mateřská škola Vavřinec
- Úhonice Kateřinská 43 Základní škola a Mateřská škola Úhonice
- Únětice Únětice 2 Mateřská škola Únětice
- Únětice Lesní 155/22 Miniškolka Amáček Únětice
- Unhošť Rudé armády 19 Mateřská škola Braškov
- Unhošť Červený Újezd 30 Mateřská škola Červený Újezd
- Unhošť Wolkerova 856 Mateřská škola Unhošť
- Unhošť Velké Přítočno Mateřská škola Velké Přítočno
- Unhošť Svárov 1 Základní škola a mateřská škola Svárov
- Úvaly Ke Školce 158 Mateřská škola Tuklaty
- Úvaly Pražská 525 Mateřská škola Úvaly
- Úvaly Podhájí 117 Montessori školička Klub Záškolák
- Úvaly Smetanova 203 Maxíkova jazyková školka a jesle - Úvaly
- Úvaly náměstí Arnošta z Pardubic 16 Sofia School - česko anglická školka - Úvaly
- Úžice Kralupská 48 Základní škola a mateřská škola Úžice
- Veliká Ves Veliká Ves 3 Mateřská škola Landie - Veliká ves
- Velim Horní Nouzov 486 Mateřská škola Velim
- Velká Dobrá Školní 324 Mateřská škola Velká Dobrá
- Velké Popovice Petříkov 174 Mateřská škola Pastelka
- Velké Popovice Smetanova 393 Mateřská škola Velké Popovice
- Velké Popovice Václavská 33 Preschool ACTIVITY
- Velké Přílepy Na parcelách 250 Mateřská škola Jablíčko Velké Přílepy
- Velké Přílepy Škroupova 495 Školička Babbles
- Velké Přílepy, okr. Praha - západ Úholičky čp. 6 Mateřská škola Úholičky
- Velký Borek Školní 226 Mateřská škola Velký Borek
- Velký Borek Malý Újezd 49 Základní škola a mateřská škola Malý Újezd
- Velký Osek Masarykova 671 Mateřská škola Velký Osek
- Veltruby - Kolín Sportovní 326 Mateřská škola Veltruby
- Veltrusy Nová 724 Mateřská škola U Obory
- Veltrusy U školy 567 Mateřská škola Veltrusy
- Velvary U Cukrovaru 675 Mateřská škola Velvary
- Vestec U Hřiště 576 Mateřská škola Vestec
- Vestec U Hřiště 575 Rodinné centrum Baráček
- Věšín 14 Základní škola a Mateřská škola Věšín
- Vinařice VI. ulice 165 Základní škola a Mateřská škola Vinařice
- Višňová 35 Základní škola a Mateřská škola Višňová
- Vitice 15 Základní škola a Mateřská škola Vitice
- Vlastějovice 56 Základní škola a Mateřská škola Vlastějovice
- Vlašim Ke Spravedlnosti 943 Mateřská škola Kolonka Vlašim
- Vlašim Domašín 217 Mateřská škola Sedmikráska
- Vlašim Velíšská 966 Mateřská škola Vlašim
- Vlašim V Sadě 1900 Mateřská škola Vorlina
- Vlašim K Vodárně 1047 Mateřská škola
- Vlkaneč 29 Základní škola a Mateřská škola Vlkaneč
- Vodochody Ke školce 39 Mateřská škola Klíčany
- Vodochody Pražská 103 Mateřská škola Máslovice
- Vojkovice Hostín u Vojkovic 76 Základní škola a Mateřská škola Hostín u Vojkovic
- Votice Sadová 565 Mateřská škola Votice
- Votice Olbramovice 4 Základní škola a mateřská škola Olbramovice
- Vraňany 67 Mateřská škola Vraňany
- Vrané nad Vltavou Březovská 330 Mateřská škola Vrané nad Vltavou
- Vranovice 101 Mateřská škola Vranovice
- Vraný 109 Mateřská škola Vraný
- Vráž Květnová 64 Základní škola a Mateřská škola Vráž
- Vrdy Větrná 120 Mateřská škola 1. Vrdy
- Vrdy Školská 332 Mateřská škola II. Vrdy
- Vrchotovy Janovice 95 Základní škola a Mateřská škola Vrchotovy Janovice
- Všenory Karla Majera 370 Základní škola a mateřská škola Josefa Kubálka Všenory
- Všeradice 147 Mateřská škola Všeradice
- Všetaty Komenského 375 Základní škola a mateřská škola Všetaty - okres Mělník
- Vysoká 10 Základní škola a mateřská škola Vysoká
- Vysoký Chlumec 5 Základní škola a Mateřská škola Vysoký Chlumec
- Vysoký Újezd 58 Základní škola a Mateřská škola Vysoký Újezd
- Vyžlovka V Březinkách 209 Mateřská škola Jitřenka
- Záboří nad Labem 108 Mateřská škola Záboří nad Labem
- Zadní Třebaň Školní 219 Základní škola a Mateřská škola Zadní Třebaň
- Zaječov 359 Základní škola a Mateřská škola Zaječov
- Zákolany 50 Základní škola a Mateřská škola Pod Budčí
- Zásmuky Dolní Chvatliny 26 Mateřská škola Dolní Chvatliny
- Zásmuky Zahradní 470 Mateřská škola Zásmuky
- Zbraslavice 328 Mateřská škola Zbraslavice
- Zbuzany Ořešská 141 Mateřská škola Zbuzany
- Zdiby U Školy 48 Základní škola a Mateřská škola Zdiby
- Zdiby Větrná 90 Školka Zahrádka pro děti
- Zdice Chodouň 56 Mateřská škola Chodouň
- Zdice Zahradní 801 Mateřská škola Zdice
- Zdice Stašov 157 Mateřská škola Stašov
- Zdice Svatá 40 Mateřská škola Svatá
- Zdislavice 100 Základní škola a mateřská škola Zdislavice
- Zeleneč Faltusova 357 Mateřská škola Zeleneč
- Zeleneč K Vyhlídce 953 Školka Panda Club
- Zlonice Tylova 438 Mateřská škola Masarykova dětská školka Zlonice
- Zlonice Dřínov 1 Mateřská škola Dřínov
- Zruč nad Sázavou Malostranská 123 Mateřská škola Malostranská Zruč nad Sázavou
- Zruč nad Sázavou Na Pohoří 574 Mateřská škola Na Pohoří Zruč nad Sázavou
- Zvánovice Školní 99 Mateřská škola Zvánovice
- Zvěřínek Písty 49 Mateřská škola Písty
- Zvěřínek Hořátev 79 Základní škola a mateřská škola Hořátev
- Zvole Hlavní 62 Mateřská škola - Akimova školička
- Zvole J. Štulíka 39 Základní škola a Mateřská škola Zvole
- Zvole Kolmá 570 Dětský lesní klub skřítka Pohádky
- Zvole Příčná 282 Školička Bublinka
- Zvole J. Štulíka 12 Mateřská škola Da Vinci - Zvole
- Zvole Na Vyhlídce 317 Hlídání dětiček
- Zvoleněves 282 Mateřská škola Zvoleněves
- Žďár 102 Základní škola a Mateřská škola Žďár
- Žďár nad Sázavou Dolní 38 Špuntík - hlídání, hra, aktivity
- Žebrák Hradní 68 Mateřská škola v Žebráku
- Žehuň 52 Základní škola a Mateřská škola Žehuň
- Žehušice 190 Základní škola Jana Václava Sticha-Punta a Mateřská škola Žehušice
- Žiželice Masarykovo náměstí 24 Mateřská škola Žiželice
- Žleby Školní 190 Základní škola a Mateřská škola Žleby