Typy školek
Praktické informace
Nápověda: FAQ
Kontakt
Mapa stránek - Moravskoslezský
- Albrechtice Školní 20
Základní škola a Mateřská škola Albrechtice
- Albrechtice Školní 11
Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Albrechtice
- Albrechtičky 71
Základní škola a Mateřská škola Albrechtičky
- Andělská Hora 215
Základní škola a Mateřská škola Andělská Hora
- Bartošovice 14
Mateřská škola Bartošovice okres Nový Jičín
- Baška 137
Základní škola a Mateřská škola Baška
- Bernartice nad Odrou 80
Základní škola a Mateřská škola Bernartice nad Odrou
- Bílá Bílá 142
Mateřská škola Bílá
- Bílov 5
Základní škola a Mateřská škola Bílov okres Nový Jičín
- Bílovec Komenského 701/3
Základní škola a Mateřská škola Bílovec
- Bílovec Ostravská 658/28
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Bílovec
- Bohumín Nerudova 1041
Mateřská škola speciální Slezské diakonie
- Bohumín - Nový Bohumín Seifertova 601
Masarykova základní škola a Mateřská škola Bohumín Seifertova 601 okres Karviná
- Bohumín - Nový Bohumín Nerudova 1040
Mateřská škola se speciální třídou Bohumín
- Bohumín - Nový Bohumín tř. Dr. E. Beneše 456
Základní škola a Mateřská škola Bohumín tř. Dr. E. Beneše 456 okres Karviná
- Bohumín - Nový Bohumín Smetanova 840
MŠ Skřivánek
- Bohumín - Skřečoň 1. máje 217
Základní škola a Mateřská škola Bohumín-Skřečoň 1. máje 217 okres Karviná
- Bohumín - Záblatí Bezručova 147
Soukromá mateřská škola Bambino
- Bohumín - Záblatí Tovární 427
Soukromá mateřská škola Tovární
- Bohumín-Nový Bohumín Bezručova 190
Základní škola a Mateřská škola Bohumín Bezručova 190 okres Karviná
- Bohumín-Nový Bohumín Čs. armády 1026
Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026 okres Karviná
- Bohuslavice Opavská 222
Základní škola a mateřská škola Bohuslavice
- Bolatice Bělá 70
Základní škola a mateřská škola Bělá
- Bolatice Školní 9
Základní škola a Mateřská škola Bolatice
- Bordovice 83
Mateřská škola Bordovice
- Branka u Opavy Školní 58
Základní škola a Mateřská škola Branka u Opavy
- Brantice 252
Základní škola a Mateřská škola Brantice
- Bravantice 144
Základní škola a Mateřská škola Bravantice příspěvková organizace
- Brumovice Malá Strana 64/131
Základní škola a Mateřská škola Brumovice
- Bruntál Komenského 7
Mateřská škola Bruntál
- Bruntál Okružní 23
Mateřská škola Bruntál
- Bruntál Pionýrská 9
Mateřská škola Bruntál
- Bruntál Smetanova 21
Mateřská škola Bruntál
- Bruntál U Rybníka 3
Mateřská škola Bruntál
- Bruntál Oborná 80
Mateřská škola Oborná
- Brušperk Sportovní 520
Mateřská škola Brušperk
- Březová 78
Základní škola a Mateřská škola Březová
- Břidličná Hřbitovní 439
Mateřská škola Břidličná
- Břidličná Velká Štáhle 126
Mateřská škola Velká Štáhle
- Budišov nad Budišovkou Čs. armády 485
Mateřská škola Budišov nad Budišovkou
- Bukovec 214
Základní škola a Mateřská škola Bukovec
- Bukovec 66
Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Bukovec
- Bystřice 848
Základní škola a mateřská škola Bystřice
- Bystřice nad Olší Bystřice 366
Základní škola a mateřská škola Stanisława Hadyny s polským jazykem vyučovacím Bystřice
- Čeladná 362
Mateřská škola Čeladná
- Čeladná 389
Mateřská škola Čeladenská beruška
- Český Těšín Komenského 607/3
Masarykova základní škola a mateřská škola Český Těšín
- Český Těšín Čáslavská 8
Mateřská škola Český Těšín
- Český Těšín Frýdecká 34
Mateřská škola Slezské diakonie
- Český Těšín Ostravská 1710
Základní škola a mateřská škola Český Těšín Hrabina
- Český Těšín Masarykovy sady 104
Základní škola a mateřská škola Český Těšín Kontešinec
- Český Těšín Havlíčkova 13
Základní škola s polským jazykem vyučovacím a Mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Český Těšín Havlíčkova 13 okres Karviná
- Český Těšín Pod Zvonek 1835/28
Základní škola a mateřská škola Pod Zvonek
- Darkovice Dlouhá 112/47
Základní škola a mateřská škola Darkovice
- Dětmarovice 1002
Základní škola a Mateřská škola Dětmarovice
- Dětřichov nad Bystřicí 38
Základní škola a Mateřská škola Dětřichov nad Bystřicí
- Dobrá Nošovice 125
Základní škola a mateřská škola Nošovice
- Dobrá Horní Domaslavice 78
Mateřská škola Horní Domaslavice
- Dobrá 710
Mateřská škola Dobrá
- Dobratice 58
Základní škola a mateřská škola Dobratice
- Dobroslavice Slezská 23/41
Mateřská škola Dobroslavice
- Dolní Benešov Osada míru 514
Mateřská škola Dolní Benešov
- Dolní Domaslavice 201
Základní škola a Mateřská škola Dolní Domaslavice
- Dolní Lhota U školy 76
Mateřská škola Dolní Lhota
- Dolní Lomná 149
Základní škola a Mateřská škola Dolní Lomná
- Dolní Lutyně Komenského 1000
Základní škola a Mateřská škola Aloise Jiráska Dolní Lutyně Komenského 1000 okres Karviná
- Dolní Lutyně Koperníkova 652
Základní škola a Mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Dolní Lutyně
- Dolní Moravice 7
Základní škola a Mateřská škola Dolní Moravice
- Dolní Životice Hlavní 15
Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice
- Doubrava 496
Mateřská škola Doubrava
- Dvorce u Bruntálu Olomoucká 336
Základní škola a mateřská škola Dvorce
- Frenštát pod Radhoštěm Trojanovice 362
Jubilejní základní škola prezidenta Masaryka a Mateřská škola Trojanovice
- Frenštát pod Radhoštěm Tyršova 913
Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm
- Frenštát pod Radhoštěm Záhuní 408
Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm
- Frenštát pod Radhoštěm Lichnov 289
Mateřská škola Montevláček
- Fryčovice Fryčovice 324
Lesní školka Kořínek
- Fryčovice 451
Mateřská škola Fryčovice
- Frýdek-Místek Jana Čapka 2555
GALILEO SCHOOL - bilingvní mateřská škola a základní škola
- Frýdek-Místek Nad Lipinou 2318
Mateřská škola Beruška
- Frýdek-Místek Anenská 656
Mateřská škola Frýdek-Místek
- Frýdek-Místek Josefa Myslivečka 1883
Mateřská škola Frýdek-Místek
- Frýdek-Místek Nad Rybníkem 3019
Mateřská škola Kouzelný svět
- Frýdek-Místek J. Božana 3141
Mateřská škola Mateřídouška
- Frýdek-Místek Třanovského 404
Mateřská škola Pohádka
- Frýdek-Místek Ke Splavu 1568
Mateřská škola se zdravotnickou péčí
- Frýdek-Místek Josefa Lady 1790
Mateřská škola Sněženka
- Frýdek-Místek 8. pěšího pluku 821
Střední škola, základní škola a mateřská škola
- Frýdek-Místek Skalice 192
Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Skalice
- Frýdek-Místek El. Krásnohorské 2254
Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek
- Frýdek-Místek Jana Čapka 2555
Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek
- Frýdek-Místek Lískovec
Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek
- Frýdek-Místek Škarabelova 562
Základní škola a mateřská škola Naděje
- Frýdek-Místek Brožíkova 40
Jesle Frýdek Místek
- Frýdek-Místek Těšínská 3663
Tučňákova školka - Mezinárodní anglická školka Frýdek Místek
- Frýdek-Místek Olbrachtova 1421
Mateřská škola Beruška Olbrachtova
- Frýdek-Místek-Chlebovice Pod Kabáticí 107
Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Chlebovice
- Frýdlant nad Ostravicí Janáčkova 1444
Mateřská škola Frýdlant nad Ostravicí
- Frýdlant nad Ostravicí Dvořákova 780
Mateřská škola Happy Day
- Frýdlant nad Ostravicí Pstruží 104
Základní škola a mateřská škola Pstruží
- Frýdlant nad Ostravicí Náměstí 7
Základní škola a Mateřská škola Frýdlant nad Ostravicí
- Frýdlant nad Ostravicí Nová Ves 481
Jesle Kulíšek
- Fulnek U Sýpky 289
Mateřská škola U Sýpky Fulnek
- Fulnek Stachovice 109
Mateřská škola Stachovice, Fulnek
- Fulnek Jerlochovice 137
Mateřská škola Jerlochovice
- Fulnek Děrné 73
Mateřská škola Děrné, Fulnek
- Háj ve Slezsku Školní 48
Mateřská škola Háj ve Slezsku
- Hať Na Chromině 2
Základní škola a mateřská škola Hať
- Havířov Edisonova 520/1
Jesle Havířov
- Havířov - Bludovice Selská 14/429
Základní škola a Mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Havířov - Bludovice
- Havířov - Město Lípová 718/15
Mateřská škola Havířov - Město
- Havířov - Město Radniční 7/619
Mateřská škola Havířov - Město
- Havířov - Město Čs. armády 5/201
Mateřská škola Havířov-Město
- Havířov - Město Horymírova 7/1194
Mateřská škola Havířov-Město
- Havířov - Město Puškinova 7a/908
Mateřská škola Havířov-Město
- Havířov - Město Resslova 2/497
Mateřská škola Havířov-Město
- Havířov - Město Sukova 2a
Mateřská škola Havířov-Město
- Havířov - Město Švabinského 7/993
Mateřská škola Havířov-Město
- Havířov - Město U Stromovky 60
Mateřská škola Havířov-Město
- Havířov - Město Mozartova 2/1092
Mateřská škola pro zrakově postižené
- Havířov - Město Na Nábřeží 49/1374
Základní škola a Mateřská škola Havířov - Město Na Nábřeží
- Havířov - Podlesí Balzacova 2/1190
Mateřská škola Havířov - Podlesí
- Havířov - Podlesí Čelakovského 4/1240
Mateřská škola Havířov-Podlesí
- Havířov - Podlesí E. Holuba 7/1403
Mateřská škola Havířov-Podlesí
- Havířov - Podlesí Kosmonautů 4/1319
Mateřská škola Havířov-Podlesí
- Havířov - Podlesí Přímá 8/1333
Mateřská škola Havířov-Podlesí
- Havířov - Prostřední Suchá U Topolů 3/688
Mateřská škola Havířov-Prostřední Suchá
- Havířov - Šumbark Moravská 14/404
Mateřská škola Havířov - Šumbark
- Havířov - Šumbark Petřvaldská 32/262
Mateřská škola Havířov - Šumbark
- Havířov - Šumbark Mládí 23/1147
Mateřská škola Havířov-Šumbark
- Havířov - Šumbark Okružní 1a/1070
Mateřská škola Havířov-Šumbark
- Havířov - Šumbark U Jeslí 4/894
Mateřská škola Havířov-Šumbark
- Havířov - Šumbark Okružní 13/1208
Mateřská škola MATEŘINKA
- Havířov - Životice Zelená 2/112
Základní škola a Mateřská škola Havířov - Životice Zelená
- Havířov-Bludovice Frýdecká 37/452
Základní škola a Mateřská škola Havířov-Bludovice Frýdecká
- Hladké Životice Hlavní 188
Základní škola a Mateřská škola Hladké Životice
- Hlavnice 109
Základní škola a Mateřská škola Hlavnice
- Hlučín Cihelní 1500
Mateřská škola Hlučín
- Hlučín Severní 19/1261
Mateřská škola Hlučín
- Hlučín - Bobrovníky Lesní 14/174
Základní škola a mateřská škola Hlučín-Bobrovníky
- Hlučín - Bobrovníky K Lomům 295/3
MŠ Malí Bobři
- Hlučín - Darkovičky Jandova 9/7
Základní škola a mateřská škola Hlučín-Darkovičky
- Hněvošice Lesní 147
Základní škola a Mateřská škola Hněvošice
- Hnojník Třanovice 92
Základní škola a mateřská škola Třanovice
- Hnojník Dolní Tošanovice 22
Základní škola Dolní Tošanovice a Mateřská škola Horní Tošanovice
- Hnojník Komorní Lhotka 203
Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola - przedszkole Komorní Lhotka
- Hnojník 120
Masarykova Základní škola a mateřská škola Hnojník 120
- Hnojník 6
Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Jana Kubisze Hnojník
- Hodslavice 300
Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého Hodslavice
- Holasovice Holasovice 75
Mateřská škola Holasovice
- Holčovice 242
Mateřská škola Holčovice
- Horní Benešov Horní Životice 61
Mateřská škola Horní Životice
- Horní Benešov Staré Heřmínovy 128
Mateřská škola Staré Heřmínovy
- Horní Benešov Školní 338
Základní škola a Mateřská škola Horní Benešov
- Horní Bludovice 202
Základní škola a Mateřská škola Horní Bludovice
- Horní Město 231
Základní škola a Mateřská škola Horní Město
- Horní Suchá Těrlická 407
Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Horní Suchá
- Horní Suchá Těrlická 969/24
Základní škola a mateřská škola Horní Suchá
- Hošťálkovy u Krnova 22
Základní škola a Mateřská škola Hošťálkovy
- Hrabyně 70
Základní škola a Mateřská škola Hrabyně
- Hradec nad Moravicí Smetanova 520
Mateřská škola Hradec nad Moravicí
- Hrádek 144
Základní škola a Mateřská škola Hrádek
- Hrádek 77
Základní škola a mateřská škola s polským vyučovacím jazykem Hrádek
- Hukvaldy 162
Základní škola a Mateřská škola Leoše Janáčka Hukvaldy
- Chotěbuz K Rybníkům 268
Základní škola a Mateřská škola Chotěbuz
- Chuchelná Komenského 186
Základní škola a Mateřská škola Chuchelná
- Jablunkov Školní 800
Mateřská škola - Przedszkole Jablunkov
- Jablunkov Bocanovice 19
Mateřská škola Bocanovice
- Jablunkov Školní 800
Mateřská škola Jablunkov
- Jablunkov Písečná 42
Základní škola a Mateřská škola Písečná
- Jakartovice 36
Mateřská škola Jakartovice
- Jakubčovice nad Odrou Školní 64
Základní škola a Mateřská škola Jakubčovice nad Odrou okres Nový Jičín
- Janovice Zámecký park 6
Mateřská škola Rýmařov
- Janovice 410
Základní škola a Mateřská škola Janovice
- Jeseník nad Odrou 67
Mateřská škola Jeseník nad Odrou okres Nový Jičín
- Jindřichov 457
Základní škola a Mateřská škola Jindřichov
- Jistebník 325
Mateřská škola Jistebník okres Nový Jičín
- Karlova Studánka 17
Základní škola a Mateřská škola Karlova Studánka
- Karlovice 143
Základní škola a Mateřská škola Karlovice
- Karviná Závodní 1667/14
Jesle Karviná
- Karviná Horova 654
Mateřská škola speciální
- Karviná - Fryštát Dr. Olszaka 156/2
Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím - Szkoła Podstawowa i Przedszkole
- Karviná - Hranice Slovenská 2872
Mateřská škola Karviná-Hranice
- Karviná - Hranice Einsteinova 2849
Mateřská škola Klíček
- Karviná - Hranice Divišova 2806/2
Mateřská škola Žižkova
- Karviná - Mizerov Centrum 2314
Mateřská škola Karviná-Mizerov
- Karviná - Mizerov Čajkovského 2215
Mateřská škola Karviná-Mizerov
- Karviná - Mizerov Kpt. Jaroše 2224
Mateřská škola Karviná-Mizerov
- Karviná - Mizerov Na Kopci 2099
Mateřská škola Karviná-Mizerov
- Karviná - Nové Město Dvořákova 1622
Mateřská škola Karviná-Nové Město
- Karviná - Nové Město Sokolovská 602/30
Mateřská škola Karviná-Nové Město
- Karviná - Nové Město Spojka 1389
Mateřská škola Karviná-Nové Město
- Karviná - Nové Město tř. Družby 1338
Mateřská škola Karviná-Nové Město
- Karviná - Nové Město Cihelní 1668/26
Mateřská škola
- Karviná - Nové Město Komenského 614
Střední škola, základní škola a mateřská škola
- Karviná - Ráj Školská 431
Mateřská škola Karviná-Ráj
- Karviná - Ráj U Mateřské školy 2/360
Mateřská škola Karviná-Ráj
- Karviná - Ráj V Aleji 20/761
Mateřská škola Karviná-Ráj
- Karviná - Ráj Horova 655/2
Mateřská škola Olbrachtova
- Karviná - Ráj Prameny 838/10
Základní škola a Mateřská škola Prameny
- Kateřinice 107
Mateřská škola Kateřinice
- Klimkovice 28. října 89
Mateřská škola Klimkovice
- Klimkovice Zbyslavice
Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice
- Klimkovice Olbramice
Základní škola a mateřská škola Olbramice
- Klimkovice Hýlov 24
Základní škola při zdravotnickém zařízení a Mateřská škola při zdravotnickém zařízení Klimkovice
- Kobeřice Školní 568
Základní škola a mateřská škola Kobeřice
- Kopřivnice Krátká 1105
Mateřské školy Kopřivnice
- Kopřivnice 17. listopadu 1225
Základní škola a Mateřská škola Kopřivnice
- Kopřivnice Smetanova 1122
Základní škola a Mateřská škola Motýlek
- Kopřivnice Závišice 110
Základní škola a Mateřská škola Závišice
- Kozlovice Lhotka 111
Mateřská škola Lhotka
- Kozlovice 186
Základní škola a Mateřská škola Kozlovice
- Kozmice por. Hoši 1/59
Základní škola a mateřská škola Kozmice
- Kravaře Petra z Kravař 9/3165
Mateřská škola Kravaře
- Kravaře - Kouty Hlučínská 189/256
Mateřská škola Kravaře-Kouty
- Krmelín Kostelní 70
Mateřská škola Krmelín
- Krnov SPC 54
Mateřská škola a základní škola Slezské diakonie
- Krnov U Nových Staveb 2219/2
Mateřská škola Klíček Krnov
- Krnov Hlubčická 89
Mateřská škola Krnov
- Krnov Jiráskova 43
Mateřská škola Krnov
- Krnov Maxima Gorkého 22
Mateřská škola Krnov
- Krnov Mikulášská 8
Mateřská škola Krnov
- Krnov náměstí Míru 12
Mateřská škola Krnov
- Krnov Svatováclavská 13
Mateřská škola Krnov
- Krnov Žižkova 34
Mateřská škola Krnov
- Krnov Albrechtická 85
Mateřská škola Slunečnice
- Krnov Karla Čapka 12a
Mateřská škola
- Kujavy 86
Základní škola a Mateřská škola Kujavy
- Kunčice pod Ondřejníkem 626
Základní škola a mateřská škola Karla Svolinského
- Kunín 346
Základní škola a Mateřská škola Kunín
- Kyjovice Kyjovice 101
Základní škola a Mateřská škola Kyjovice
- Lhota u Opavy Mlýnská
Dětské lesní centrum Hejkálek o.p.s.
- Libhošť 90
Základní škola a Mateřská škola Libhošť
- Lichnov 360
Základní škola a Mateřská škola Lichnov
- Lichnov 46
Základní škola a Mateřská škola Lichnov
- Litultovice Litultovice 204
Mateřská škola Litultovice
- Lomnice u Rýmařova Lomnice 24
Základní škola a Mateřská škola Lomnice
- Lubojaty Lubojaty 88
Mateřská škola Lubojaty
- Lučina 2
Základní škola a mateřská škola Lučina
- Ludgeřovice Nádražní 495
Církevní mateřská škola
- Ludgeřovice Hlučínská 496
Mateřská škola Ludgeřovice
- Ludgeřovice Markvartovická 50/966
Základní škola a mateřská škola Ludgeřovice
- Ludgeřovice Hlučínská 795/16
Mateřská škola Liščata
- Malá Morávka 52
Mateřská škola Malá Morávka
- Markvartovice Šilheřovická 430
Mateřská škola Markvartovice
- Melč 192
Masarykova základní škola a mateřská škola Melč
- Město Albrechtice Celní 11
Mateřská škola Město Albrechtice
- Metylovice 220
Základní škola Mjr. Ambrože Bílka a Mateřská škola Metylovice
- Milíkov 104
Základní škola a Mateřská škola Milíkov
- Milíkov 104
Základní škola a mateřská škola Milíkov
- Milíkov u Jablunkova Košařiska 70
Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole Košařiska
- Milotice nad Opavou 95
Mateřská škola Milotice nad Opavou
- Mokré Lazce Hájová 271
Mateřská škola Mokré Lazce
- Mořkov Sportovní 258
Základní škola a Mateřská škola Mořkov okres Nový Jičín
- Mořkov Životice u Nového Jičína 149
Základní škola a Mateřská škola Životice u Nového Jičína
- Mosty u Jablunkova Střed 788
Mateřská škola Mosty u Jablunkova
- Mosty u Jablunkova 750
Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Szkoła Podstawowa i Przedszkole
- Mošnov 133
Základní škola a Mateřská škola Mošnov
- Návsí Kaštanová 226
Mateřská škola Kaštánek Návsí
- Návsí Pod Výtopnou 190
Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Návsí
- Neplachovice Školní 199
Základní škola a Mateřská škola Neplachovice
- Nový Jičín K. Čapka 6/372
Mateřská škola Máj Nový Jičín
- Nový Jičín Husova 1439/1
Mateřská škola Beruška
- Nový Jičín Revoluční 52
Mateřská škola Sady Nový Jičín
- Nový Jičín Máchova 62
Mateřská škola Trojlístek Nový Jičín
- Nový Jičín Hostašovice 31
Základní škola a Mateřská škola Hostašovice
- Nový Jičín Purkyňova 2138/16
Základní škola a Mateřská škola
- Nový Jičín Komenského 64/509
Základní škola speciální a Mateřská škola speciální
- Nýdek 293
Základní škola a mateřská škola Nýdek
- Odry Pohořská 23
Mateřská škola Čtyřlístek Odry
- Odry 1 Mankovice 140
Základní škola a Mateřská škola Mankovice
- Oldřišov Svobody 29
Mateřská škola Oldřišov
- Opava Elišky Krásnohorské 8
Mateřská škola Eliška
- Opava Mnišská 7/5
Mateřská škola křesťanská Opava
- Opava 17. listopadu 6/994
Mateřská škola Opava
- Opava Edvarda Beneše 6/989
Mateřská škola Opava
- Opava Havlíčkova 4/1750
Mateřská škola Opava
- Opava Heydukova 19/881
Mateřská škola Opava
- Opava Na Pastvisku 13
Mateřská škola Opava
- Opava Neumannova 5/110
Mateřská škola Opava
- Opava Olomoucká 103/2405
Mateřská škola Opava
- Opava Pekařská 98/415
Mateřská škola Opava
- Opava Riegrova 1/535
Mateřská škola Opava
- Opava Krnovská 18/1094
Mateřská škola Sluníčko Opava
- Opava Zborovská 2/599
Mateřská škola Srdíčko Opava
- Opava Olomoucká 88/305
Základní škola při zdravotnickém zařízení a Mateřská škola při zdravotnickém zařízení
- Opava Popská 9
Tučňákova školka - Mezinárodní anglická školka Opava
- Opava - Komárov U Školy 1
Základní škola a Mateřská škola Opava-Komárov - příspěvková organizace
- Opava - Malé Hoštice Dvořákova 37
Základní škola a Mateřská škola Opava-Malé Hoštice
- Opava - Město Mnišská 7/5
Mateřská škola Mnišská
- Opava - Předměstí Jateční 2304/7
Mikroškolka Kačka
- Opava - Předměstí Tyršova 1346/41
Rodinná školka Rolnička
- Opava - Suché Lazce Ke Strážnici 2
Základní škola a Mateřská škola Opava-Suché Lazce
- Opava - Vávrovice Chmelová 2
Základní škola a Mateřská škola Opava-Vávrovice
- Orlová Husova 1211
Mateřská škola Husova, Orlová - město
- Orlová - Lutyně Kpt. Jaroše 762
Mateřská škola Čtyřlístek
- Orlová - Lutyně Okružní 917
Mateřská škola Okružní, Orlová-Lutyně
- Orlová - Lutyně Ke Studánce 1033
Mateřská škola Radost
- Orlová - Lutyně Lutyňská 400
Základní škola a mateřská škola s polským vyučovacím jazykem Orlová
- Orlová - Poruba Kosmonautů 1229
Mateřská škola Orlík
- Orlová-Lutyně Lesní 859
Mateřská škola a Základní škola DUHA s.r.o.
- Orlová-Lutyně K. Dvořáčka 1228
Mateřská škola Orlová-Lutyně
- Orlová-Lutyně Na Vyhlídce 1143
Mateřská škola Orlová-Lutyně
- Osoblaha Dívčí Hrad 29
Mateřská škola Dívčí Hrad s odloučeným pracovištěm Hlinka
- Osoblaha Třešňová 99
Základní škola a Mateřská škola Osoblaha
- Osoblaha Slezské Rudoltice 120
Základní škola a Mateřská škola Slezské Rudoltice
- Ostrava Jungmannova 3
Církevní základní škola a mateřská škola Přemysla Pittra
- Ostrava Blahoslavova 6/1594
Mateřská škola Ostrava
- Ostrava Dvořákova 4/1037
Mateřská škola Ostrava
- Ostrava Hornická 43A/2679
Mateřská škola Ostrava
- Ostrava Křižíkova 18/2813
Mateřská škola Ostrava
- Ostrava Lechowiczova 8/3110
Mateřská škola Ostrava
- Ostrava Na Jízdárně 19a/2807
Mateřská škola Ostrava
- Ostrava Poděbradova 19/1103
Mateřská škola Ostrava
- Ostrava Repinova 19/3043
Mateřská škola Ostrava
- Ostrava Šafaříkova 9/1050
Mateřská škola Ostrava
- Ostrava Špálova 32/1073
Mateřská škola Ostrava
- Ostrava Varenská 2a/2977
Mateřská škola Ostrava
- Ostrava Ostrčilova 1/2557
Základní škola a mateřská škola Ostrava
- Ostrava Sadová 2733/4
Mini-školka BERTÍK
- Ostrava Matrosovova 833/14
Mateřská škola Monte
- Ostrava - Dubina A. Gavlase 182/12A
Mateřská škola Ostrava - Dubina
- Ostrava - Dubina F. Formana 13/251
Mateřská škola Ostrava - Dubina
- Ostrava - Heřmanice Požární 8/61
Mateřská škola Ostrava-Heřmanice
- Ostrava - Hrabůvka Zlepšovatelů 1502/27
Mateřská škola Harmonie Ostrava-Hrabůvka
- Ostrava - Hrabůvka Mitušova 4/1330
Mateřská škola Liduška
- Ostrava - Hrabůvka Edisonova 383/27
Mrňouskova školka a jesle
- Ostrava - Hrabůvka Majora Nováka 1455/34
Mateřská škola Prigo
- Ostrava - Hulváky Matrosovova 14/A
Mateřská škola Ostrava - Hulváky
- Ostrava - Lhotka Těsnohlídkova 99
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Lhotka
- Ostrava - Mariánské Hory U Dvoru 22a
Alternativní mateřská škola Ostrava - Mariánské Hory
- Ostrava - Mariánské Hory U Dvoru 22
Křesťanská mateřská škola Ostrava - Mariánské Hory
- Ostrava - Mariánské Hory Zelená 73A
Mateřská škola Ostrava - Mariánské Hory
- Ostrava - Mariánské Hory Generála Janka 1156/1
Jesle Bumbrlik
- Ostrava - Martinov Martinovská 3154
Mateřská škola Ostrava - Martinov
- Ostrava - Michálkovice Rajská 123/68
Školička u lesa
- Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz Střelniční 6/2
Tučňákova školka - Mezinárodní anglická školka Ostrava
- Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz Petra Křičky 3184/17
Jesle Myška
- Ostrava - Plesná Dobroslavická 42
Mateřská škola Ostrava-Plesná
- Ostrava - Poruba Na Robinsonce 1646
Mateřská škola logopedická
- Ostrava - Poruba Čs. exilu 670
Školka Exilu
- Ostrava - Poruba Žilinská 1321/9
Jesle Bumbrlik
- Ostrava - Poruba Opavská 4472/76
Miniškolka a jesle U Slunečnice - Profi Chůva
- Ostrava - Proskovice Staroveská 62
Základní škola a Mateřská škola Ostrava - Proskovice
- Ostrava - Slezská Ostrava Jaklovecká 14/1201
Mateřská škola Ostrava-Slezská Ostrava
- Ostrava - Stará Bělá Blanická 180
Mateřská škola Ostrava-Stará Bělá
- Ostrava - Třebovice Šaljapinova 5513/23a
Anglická školka a jesle Monty
- Ostrava - Třebovice Na Valech 5522/36
Jesle Mrňousek
- Ostrava - Vítkovice Erbenova 27
Anglicko-česká školka EDIN
- Ostrava - Výškovice 29. dubna 259/33
Anglicko-česká školka EDIN
- Ostrava - Zábřeh Na Nivách 311/33
Mateřská škola Zdravá Školka
- Ostrava - Zábřeh Volgogradská 2/2633
Soukromá základní škola a mateřská škola
- Ostrava - Zábřeh Volgogradská 28
Školička Ostrava Zábřeh
- Ostrava-Bartovice Za Ještěrkou 8/507
Mateřská škola Ostrava-Bartovice
- Ostrava-Bělský Les B. Dvorského 1049/1
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Bělský Les
- Ostrava-Dubina Františka Formana 268/45
Mateřská škola Hello Teddy
- Ostrava-Dubina V. Košaře 121/6
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Dubina
- Ostrava-Hošťálkovice Výhledy 210
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hošťálkovice
- Ostrava-Hrabová Příborská 28
Mateřská škola Klubíčko
- Ostrava-Hrabůvka Adamusova 1041/7
Mateřská škola Ostrava-Hrabůvka
- Ostrava-Hrabůvka Klegova 1169/29
Základní škola a mateřská škola MUDr. Emílie Lukášové Ostrava-Hrabůvka
- Ostrava-Hrabůvka A. Kučery 1276/20
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka
- Ostrava-Hrabůvka Krestova 1387/36A
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka
- Ostrava-Hrabůvka Mitušova 1115/8
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka
- Ostrava-Hrabůvka Mitušova 1506/16
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka
- Ostrava-Krásné Pole Družební 336/125
Základní škola a Mateřská škola Ostrava-Krásné Pole
- Ostrava-Mariánské Hory Gen. Janka 1/1236
Mateřská škola Ostrava - Mariánské Hory
- Ostrava-Michálkovice Sládečkova 80
Mateřská škola Michálkovice
- Ostrava-Muglinov Komerční 22a/704
Mateřská škola Slezská Ostrava
- Ostrava-Nová Bělá Kokešova 22/253
Mateřská škola Ostrava-Nová Bělá
- Ostrava-Petřkovice U Kaple 670
Mateřská škola Ostrava-Petřkovice
- Ostrava-Polanka nad Odrou Malostranská 124
Mateřská škola Ostrava-Polanka nad Odrou
- Ostrava-Poruba Skautská 60/1082
Mateřská škola Čtyřlístek
- Ostrava-Poruba U Školky 1621
Mateřská škola logopedická
- Ostrava-Poruba Čs. exilu 18/670
Mateřská škola
- Ostrava-Poruba Dětská 5/920
Mateřská škola
- Ostrava-Poruba Dvorní 19/763
Mateřská škola
- Ostrava-Poruba Jana Šoupala 2/1611
Mateřská škola
- Ostrava-Poruba Nezvalovo nám. 1/856
Mateřská škola
- Ostrava-Poruba Oty Synka 10/1834
Mateřská škola Oty Synka
- Ostrava-Poruba Sokolovská 8/1168
Mateřská škola
- Ostrava-Poruba Ukrajinská 1530/4
Mateřská škola
- Ostrava-Poruba V. Makovského 8/4429
Mateřská škola V. Makovského
- Ostrava-Poruba Ukrajinská 19/1535
Základní škola a Mateřská škola Ostrava-Poruba
- Ostrava-Poruba Spartakovců 1153
Základní škola pro sluchově postižené a Mateřská škola pro sluchově postižené Ostrava-Poruba
- Ostrava-Poruba Ludvíka Podéště 1873
Mateřská škola Oty Synka - Ludvíka Podéště
- Ostrava-Poruba Otakara Jeremiáše 1985
Mateřská škola Oty Synka - Otakara Jeremiáše
- Ostrava-Radvanice Těšínská 206/279
Mateřská škola Ostrava-Radvanice
- Ostrava-Slezská Ostrava Bohumínská 68/450
Mateřská škola Slezská Ostrava
- Ostrava-Svinov Bílovecká 10
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Svinov
- Ostrava-Vítkovice Prokopa Velikého 37
Mateřská škola Ostrava-Vítkovice
- Ostrava-Výškovice Staňkova 156/33
Mateřská škola Ostrava-Výškovice
- Ostrava-Výškovice Šeříková 682/33
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Výškovice
- Ostrava-Zábřeh Volgogradská 2613/4
Mateřská škola Ostrava-Zábřeh
- Ostrava-Zábřeh Za Školou 2851/1
Mateřská škola Ostrava-Zábřeh
- Ostrava-Zábřeh Březinova 1383/52
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh
- Ostrava-Zábřeh Kosmonautů 2218/13
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh
- Ostrava-Zábřeh Kosmonautů 2217/15
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh
- Ostrava-Zábřeh Volgogradská 2600/6B
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh
- Ostrava-Zábřeh Horymírova 2978/100
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh
- Ostravice 300
Základní škola a Mateřská škola Ostravice
- Otice Kylešovská 105
Základní škola a Mateřská škola Otice
- Palkovice Palkovice 2305/4
Lesní školka Bezinka
- Palkovice 287
Základní škola a mateřská škola Palkovice
- Paskov Místecká 758
Mateřská škola Paskov
- Petrovice u Karviné 186
Základní škola a Mateřská škola Petrovice u Karviné
- Petřvald 2. května 1654
Mateřská škola Petřvald
- Petřvald Šenovská 356
Mateřská škola Majdalenka
- Petřvald 372
Základní škola a Mateřská škola Petřvald okres Nový Jičín
- Písek u Jablunkova Písek 184
Základní škola a mateřská škola Písek
- Píšť 530
Základní škola a Mateřská škola Píšť
- Pražmo Morávka 178
Základní škola a mateřská škola Morávka
- Pražmo Raškovice 18
Základní škola a mateřská škola Raškovice
- Pražmo 10
Mateřská škola Pražmo
- Pržno 88
Základní škola a mateřská škola Pržno
- Příbor Hájov 55
Mateřská škola Hájov
- Příbor Frenštátská 1370
Mateřská škola Kamarád
- Příbor Pionýrů 1519
Mateřská škola Příbor
- Příbor Štramberská 435
Lesní klub Kaštánek
- Pustá Polom Opavská 39
Základní škola a Mateřská škola Pustá Polom
- Pustějov 171
Základní škola a mateřská škola Pustějov
- Raduň Gudrichova 223
Základní škola a Mateřská škola Raduň
- Razová 353
Základní škola a Mateřská škola Razová
- Rohov Hlavní 51
Mateřská škola Rohov
- Ropice 146
Základní škola a Mateřská škola Ropice
- Rudná pod Pradědem Stará Rudná 121
Základní škola a Mateřská škola Rudná pod Pradědem
- Rybí 318
Mateřská škola Rybí okres Nový Jičín
- Rychvald Mírová 1744
Mateřská škola Rychvald
- Rýmařov 1. máje 11
Mateřská škola Rýmařov
- Rýmařov Jelínkova 3
Mateřská škola Rýmařov
- Rýmařov Revoluční 30
Mateřská škola Rýmařov
- Ryžoviště Rýmařovská 282
Základní škola a Mateřská škola Ryžoviště
- Řepiště Mírová 56
Základní škola a Mateřská škola Řepiště
- Sedliště Bruzovice 212
Základní škola a Mateřská škola Bruzovice
- Sedliště 203
Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola Sedliště
- Sedlnice 253
Základní škola a Mateřská škola Sedlnice
- Skotnice 176
Mateřská škola Skotnice
- Skřipov 120
Základní škola a Mateřská škola Skřipov
- Slatina u Bílovce Slatina 34
Základní škola a Mateřská škola Slatina
- Slavkov Slezská 316
Základní škola a Mateřská škola Slavkov
- Smilovice u Třince Smilovice 164
Základní škola a Mateřská škola Smilovice
- Soběšovice 141
Základní škola a Mateřská škola Soběšovice
- Spálov 1
Základní škola a Mateřská škola Spálov
- Stará Ves Dlouhá 261/24
Základní škola a Mateřská škola Stará Ves
- Stará Ves nad Ondřejnicí Zámecká 38
Základní škola a Mateřská škola Stará Ves nad Ondřejnicí
- Staré Město Jamnická 270
Základní škola a mateřská škola Staré Město
- Staré Město u Bruntálu 6
Mateřská škola Staré Město
- Starý Jičín 75
Mateřská škola Starý Jičín
- Staříč Sviadnovská 332
Základní škola a Mateřská škola Staříč
- Stěbořice 57
Mateřská škola Stěbořice
- Stonava 825
Základní škola a Mateřská škola Stonava
- Strahovice 125
Základní škola a Mateřská škola Strahovice
- Střítež u Českého Těšína Střítež 108
Základní škola a Mateřská škola Střítež
- Studénka Komenského 700
Mateřská škola Studénka
- Sudice Hlavní 78
Základní škola a Mateřská škola Sudice
- Suchdol nad Odrou Komenského 323
Základní škola a mateřská škola Suchdol nad Odrou
- Sviadnov Na Závodí 70
Základní škola a Mateřská škola Sviadnov
- Sviadnov Žabeň 150
Základní škola a mateřská škola Žabeň
- Šenov Lipová 861
Mateřská škola Šenov
- Šenov Václavovice
Základní škola a Mateřská škola Václavovice
- Šenov u Nového Jičína Suvorovova 199
Mateřská škola PALOVÁČEK
- Šenov u Nového Jičína Školní 20
Základní škola a Mateřská škola Šenov u Nového Jičína
- Šilheřovice Kostelní 230
Základní škola a mateřská škola Šilheřovice
- Široká Niva 33
Základní škola a Mateřská škola Široká Niva
- Štěpánkovice Služovice 134
Základní škola a Mateřská škola Služovice
- Štěpánkovice Zahradní 10
Základní škola a mateřská škola Štěpánkovice
- Štítina Komenského 26
Základní škola generála Heliodora Píky a Mateřská škola Štítina
- Štramberk Zauličí 485
Základní škola a Mateřská škola Štramberk
- Těrlicko Těrlicko 243
Mateřská škola Petrklíč
- Těrlicko Horní Těrlicko 243
Základní škola a Mateřská škola s polským vyučovacím jazykem Těrlicko-Horní Těrlicko
- Těrlicko Horní Těrlicko/419
Základní škola a Mateřská škola Těrlicko
- Těškovice 92
Základní škola a Mateřská škola Těškovice
- Tichá 282
Základní škola a mateřská škola Tichá
- Tísek 58
Základní škola a Mateřská škola Tísek
- Třemešná 341
Základní škola a Mateřská škola Třemešná
- Třinec Kaštanová 412
Církevní základní škola a mateřská škola Třinec
- Třinec U Splavu 550
Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola
- Třinec Janáčkova 498
Mateřská škola Janáčkova
- Třinec Nerudova 313
Mateřská škola
- Třinec Slezská 778
Mateřská škola Slezská
- Třinec Jablunkovská 241
2. Mateřská škola
- Třinec Kaštanová 412
Základní škola a mateřská škola
- Třinec Koperníkova 696
Základní škola a mateřská škola
- Třinec Bezručova 418
Základní škola Petra Bezruče a mateřská škola Třinec
- Třinec Kaštanová 268
1. Mateřská škola při zdravotnickém zařízení
- Třinec Štefánikova 772
Mateřská škola Štefánikova
- Třinec - Kanada Míru 247
Základní škola a mateřská škola
- Třinec - Oldřichovice Tyrská 670
Mateřská škola Čtyřlístek
- Třinec - Staré Město Nádražní 10
Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím
- Třinec-Oldřichovice 275
Základní škola a mateřská škola
- Úvalno 19
Základní škola a Mateřská škola Úvalno
- Velká Polom Opavská 350
Základní škola a Mateřská škola Velká Polom
- Velké Albrechtice 116
Základní škola a Mateřská škola Velké Albrechtice
- Velké Heraltice Školní 228
Základní škola a Mateřská škola Velké Heraltice
- Velké Hoštice Pekliska 56
Mateřská škola Velké Hoštice
- Velké Hoštice Chlebičov
Základní škola a Mateřská škola Chlebičov
- Vendryně Zaolší 615
Mateřská škola - Przedszkole
- Vendryně 1
Mateřská škola - Przedszkole
- Vendryně č. 1 Vendryně č. 1
Mateřská škola Vendryně
- Veřovice Veřovice 2
Školka Orlíček
- Veřovice 276
Základní škola a Mateřská škola Veřovice
- Větřkovice 127
Základní škola a Mateřská škola Větřkovice
- Vítkov Husova 345/629
Mateřská škola Vítkov
- Vítkov-Nové Lublice Nové Lublice 75
Mateřská škola Nové Lublice
- Vratimov Na Vyhlídce 25
Mateřská škola Vratimov
- Vražné 157
Základní škola a mateřská škola Vražné
- Vrbno pod Pradědem Jesenická 448
Mateřská škola Jesenická
- Vrbno pod Pradědem Ve Svahu 578
Mateřská škola Ve Svahu
- Vřesina 21. dubna 6
Základní škola a mateřská škola Vřesina
- Vřesina Osvobození 514
Základní škola a Mateřská škola Vřesina
- Vřesina Ovocná 100/2
Denní centrum Paleček
- Vyšní Lhoty 232
Mateřská škola Vyšní Lhoty
- Zátor Loučky 86
Základní škola a Mateřská škola Zátor
- Ženklava 204
Základní škola a Mateřská škola Ženklava příspěvková organizace
- Žimrovice Meleček 91
Základní škola a Mateřská škola Žimrovice