Typy školek
Praktické informace
Nápověda: FAQ
Kontakt
Mapa stránek - Liberecký
- Albrechtice v Jizerských horách 226
Základní škola a mateřská škola
- Benecko Benecko 104
Mateřská škola Benecko
- Benešov u Semil 193
Základní škola a Mateřská škola Benešov u Semil
- Blíževedly Blíževedly 55
Mateřská škola Blíževedly
- Bozkov 40
Základní škola a Mateřská škola Bozkov
- Brniště 101
Základní škola a Mateřská škola Brniště
- Cvikov Jiráskova 88/I
Mateřská škola Cvikov - Jiráskova
- Cvikov Sídliště 592/II
Mateřská škola Cvikov - Sídliště
- Cvikov Sad 5. května 130/I
Základní škola a Mateřská škola Bohumila Hynka Cvikov
- Cvikov Ústavní 531
Základní škola a Mateřská škola při dětské léčebně
- Česká Lípa Svárovská 2063
Mateřská škola Pastelka
- Česká Lípa Sosnová 49
Mateřská škola Sosnová
- Česká Lípa Antonína Sovy 1740
Mateřská škola Sovička
- Česká Lípa Moskevská 2434
Mateřská škola Šikulka
- Česká Lípa Zhořelecká 2607
Mateřská škola Špičák - Zhořelecká
- Česká Lípa Žizníkov 38
Mateřská škola U Bílého králíka
- Česká Lípa Arbesova 411
Mateřská škola
- Česká Lípa Bratří Čapků 2864
Mateřská škola
- Česká Lípa Severní 2214
Mateřská škola
- Česká Lípa Klášterní 2490
Základní škola a Mateřská škola Klíč
- Česká Lípa Jižní 1903
Základní škola a Mateřská škola, Česká Lípa, Jižní 1903, příspěvková organizace
- Česká Lípa Moskevská 679
Základní škola, praktická škola a mateřská škola Česká Lípa
- Česká Lípa Brněnská 2599
Mateřská škola Špičák - Brněnská
- Česká Lípa Na Výsluní 2893
Mateřská škola Špičák - Na Výsluní
- Česká Lípa Východní 2737
Mateřská škola Špičák - Východní
- Česká Lípa 1 Kvítkov 60
Soukromá mateřská škola Kvítko
- Česká Lípa 2 Holany 45
Základní škola a Mateřská škola Holany
- Český Dub Bílá 76
Mateřská škola Bílá
- Český Dub Kostelní 4/IV
Mateřská škola Český Dub
- Český Dub Světlá pod Ještědem 15
Základní škola a Mateřská škola Světlá pod Ještědem
- Čistá u Horek 236
Základní škola a Mateřská škola Čistá u Horek
- Desná Údolní 212
Zdravá mateřská škola Desná
- Desná v Jizerských horách Desná II
Základní škola a mateřská škola Desná
- Doksy Libušina 838
Mateřská škola Doksy - Libušina
- Doksy Pražská 836
Mateřská škola Doksy - Pražská
- Dubá Luční 28
Mateřská škola Dubá
- Dubnice 240
Základní škola a Mateřská škola Dubnice
- Frýdlant Dolní Řasnice 270
Základní škola a Mateřská škola Dolní Řasnice
- Frýdlant Višňová 173
Základní škola a mateřská škola Višňová
- Frýdlant Bulovka 156
Základní škola a mateřská škola Bulovka
- Frýdlant Purkyňova 510
Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Frýdlant
- Frýdlant v Čechách Krásný Les 258
Základní škola a Mateřská škola Krásný Les
- Frýdlant v Čechách Kunratice 124
Základní škola a mateřská škola Kunratice
- Frýdlant v Čechách Dětřichov 234
Základní škola a mateřská škola Dětřichov
- Habartice u Frýdlantu Habartice 213
Základní škola a Mateřská škola Habartice
- Harrachov Harrachov 419
Mateřská škola Kamínek Harrachov
- Hejnice Lázně Libverda 177
Mateřská škola Lázně Libverda
- Hejnice Bílý Potok 220
Základní škola a Mateřská škola Bílý Potok
- Hejnice Lázeňská 406
Základní škola a Mateřská škola Hejnice
- Hodkovice nad Mohelkou Podlesí 560
Mateřská škola
- Horní Branná 257
Základní škola a Mateřská škola Josefa Šíra
- Horní Libchava 196
Základní škola a Mateřská škola Horní Libchava
- Horní Police Křižíkova 183
Mateřská škola Horní Police
- Hrádek nad Nisou Rybářská 36
Mateřská škola
- Hrádek nad Nisou Liberecká 607
Mateřská škola
- Hrádek nad Nisou Oldřichovská ul. 462
Mateřská škola
- Hrádek nad Nisou Chotyně 79
Základní škola a Mateřská škola Chotyně
- Hrádek nad Nisou Hartavská 220
Základní škola praktická a Mateřská škola
- Chrastava Revoluční 488
Mateřská škola Chrastava
- Chrastava Mníšek
Základní škola a Mateřská škola Mníšek
- Chrastava Nová Ves 180
Základní škola a Mateřská škola Nová Ves
- Chrastava Bílý Kostel nad Nisou 227
Základní škola a Mateřská škola Bílý Kostel nad Nisou
- Chrastava Vítkov 69
Základní škola a Mateřská škola Chrastava
- Jablonec nad Jizerou 370
Základní škola, mateřská škola a Základní umělecká škola
- Jablonec nad Nisou Tichá 19/3892
Mateřská škola Jablonec nad Nisou - Jablonecké Paseky
- Jablonec nad Nisou Dolní 3969
Mateřská škola Jablonec nad Nisou - Kokonín
- Jablonec nad Nisou Arbesova 50/3779
Mateřská škola U pěti Veverek Jablonec nad Nisou - Mšeno
- Jablonec nad Nisou Josefa Hory 31/4097
Mateřská škola Jablonec nad Nisou - Mšeno
- Jablonec nad Nisou Mechová 10/3645
Mateřská škola Muchomůrka - Mšeno
- Jablonec nad Nisou Československé armády 37
Mateřská škola - Rýnovice
- Jablonec nad Nisou 28. října 16/1858
Mateřská škola Adélka - 28. října
- Jablonec nad Nisou Havlíčkova 4
Mateřská škola - Havlíčkova
- Jablonec nad Nisou Hřbitovní 10/3677
Mateřská škola Jablůňka - Hřbitovní
- Jablonec nad Nisou Husova 3/1444
Mateřská škola Kapička - Husova
- Jablonec nad Nisou Jugoslávská 13/1885
Mateřská škola - Jugoslávská
- Jablonec nad Nisou Lovecká 11/249
Mateřská škola Pampeliška - Lovecká
- Jablonec nad Nisou Nová Pasířská 10/3825
Mateřská škola Pastelka - Nová Pasířská
- Jablonec nad Nisou Slunečná 9/336
Mateřská škola Slunečnice - Slunečná
- Jablonec nad Nisou Střelecká 14/1067
Mateřská škola Motýlek - Střelecká
- Jablonec nad Nisou Švédská 14/3494
Mateřská škola - Švédská
- Jablonec nad Nisou Zámecká 10/223
Mateřská škola Montessori Jablonec nad Nisou
- Jablonec nad Nisou Palackého 37/2482
Mateřská škola speciální Jablonec nad Nisou
- Jablonec nad Nisou Kamenná 404/4
Základní škola a Mateřská škola
- Jablonec nad Nisou Jiráskova 751/16
Miniškolka a jesle Oříšek
- Jablonec nad Nisou U Přehrady 3196/4
Mateřská škola speciální Jablonec nad Nisou
- Jablonec nad Nisou Jindřichovská 220/3
Tadeáškovy jesličky
- Jablonec nad Nisou Tyršova Stezka 50
Dětské centrum Neználek
- Jablonec nad Nisou Pasecká 23
Dětská skupina BUBLINA-JBC, z.s.
- Jablonné v Podještědí U Školy 194
Mateřská škola Studánka Jablonné v Podještědí
- Janov nad Nisou 374
Základní škola a Mateřská škola Janov nad Nisou
- Jenišovice Jenišovice 67
Mateřská škola Jenišovice
- Jesenný 221
Základní škola a Mateřská škola Jesenný
- Jestřebí 105
Základní škola a Mateřská škola Jestřebí
- Jezvé Stružnice 69
Mateřská škola Stružnice
- Jilemnice Spořilovská 994
Mateřská škola Spořilovská - Jilemnice
- Jilemnice Kruh 165
Mateřská škola Kruh - Jilemnice
- Jilemnice Levínská Olešnice 151
Mateřská škola Levínská Olešnice
- Jilemnice Komenského 103
Základní škola a Mateřská škola
- Jilemnice Roztocká 994
Základní škola speciální a mateřská škola speciální Jilemnice
- Jindřichovice pod Smrkem 312
Základní škola a mateřská škola Jindřichovice pod Smrkem
- Josefův Důl Dolní Maxov 208
Základní škola a Mateřská škola Josefův Důl
- Kamenický Šenov Prácheň 126
Základní škola a mateřská škola Kamenický Šenov - Prácheň
- Kamenický Šenov nám. Míru 616
Základní škola a mateřská škola Kamenický Šenov
- Kořenov 800
Základní škola a Mateřská škola Kořenov
- Košťálov Košťálov 201
Mateřská škola Košťálov
- Kravaře Úšťecká 43
Mateřská škola Kravaře
- Krompach 47
Dětský domov, Mateřská a Základní škola
- Křižany Křižany 342
Mateřská škola Křižany
- Kunratice u Cvikova 255
Základní škola a Mateřská škola Kunratice u Cvikova
- Kvítkov Kvítkov 60
Mateřská školka Kvítko
- Liberec nám. Štefánikovo 780/5
Česko-anglická montessori mateřská škola Život hrou
- Liberec U Opatrovny 3
Dětský diagnostický ústav a SVP Liberec
- Liberec Růžodolská 118/26
Křesťanská základní škola a mateřská škola J. A. Komenského
- Liberec Jabloňová 445/31
Mateřská škola - Liberecká jazyková školka
- Liberec Proletářská 115
Mateřská škola DOMINO - s výukou jazyků a golfu
- Liberec Husova 357/10
Základní škola a Mateřská škola při nemocnici
- Liberec E.Krásnohorské 921
Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené
- Liberec Lužická 920/7
Základní škola a Mateřská škola pro tělesně postižené
- Liberec Alšova 576/8A
Liberecká lesní školka Lesmír
- Liberec Pekárkova 572/5
Jesle Dětské Centrum Sluníčko
- Liberec Terronská 1054/5
Miniškolka Aša
- Liberec nám. Pod Branou 455/8
Mateřská škola Doctrina
- Liberec Houbařská 331
Sport školka Ještědka
- Liberec Tatranská 860
Miniškolka Kiki
- Liberec Palachova 1391/ 9a
Mateřská školka Méďa
- Liberec Puškinova 511
Miniškolka Tygříci
- Liberec Broumovská 847/7
Mateřská škola DOMINO - s výukou jazyků a golfu
- Liberec Budovcova 1314/18
Rodinné centrum s miniškolkou Jája
- Liberec 1 Školní vršek 503/3
Mateřská škola Rosnička - Školní vršek
- Liberec 1 Vzdušná 509/20
Mateřská škola Sedmikráska - Vzdušná
- Liberec 1 Husova 87/1094
Mateřská škola - U Letiště
- Liberec 1 Matoušova 468/12
Mateřská škola - Matoušova
- Liberec 10 Stromovka 285/1
Mateřská škola - Stromovka
- Liberec 11 Žitavská 122/68
Mateřská škola V zahradě - Žitavská
- Liberec 12 Jabloňová 446/29
Mateřská škola Jablůňka - Jabloňová
- Liberec 12 Puškinova 80
II. Mateřská Škola Preciosa
- Liberec 13 Bezová 274/1
Mateřská škola Sluníčko - Bezová
- Liberec 14 Na Pískovně 761/3
Mateřská škola Beruška - Na Pískovně
- Liberec 14 Tovačovského 166/27
Mateřská škola Čtyřlístek - Tovačovského
- Liberec 14 Purkyňova 458/19
Mateřská škola U Bertíka - Purkyňova
- Liberec 14 Elišky Krásnohorské 921/22
Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené Liberec
- Liberec 15 Nezvalova 661/20
Mateřská škola Delfínek - Nezvalova
- Liberec 15 Aloisina výšina 645/55
Mateřská škola Korálek - Aloisina výšina
- Liberec 16 Malý cíp/61
Mateřská škola Září
- Liberec 19 U Školky 67
Mateřská škola Pod Ještědem - U Školky
- Liberec 2 Truhlářská 340/7
Mateřská škola Rolnička - Truhlářská
- Liberec 20 Švermova 100
Mateřská škola Pastelka - Ostašov
- Liberec 23 Kaplického 386
Mateřská škola Malínek - Kaplického
- Liberec 23 Malodoubská 239
Mateřská škola U Potůčku
- Liberec 23 Malodoubská 239
Mateřská škola U potůčku
- Liberec 24 Puškinova 80
II. mateřská škola Preciosa
- Liberec 25 Dětská 461
Mateřská škola - Dětská
- Liberec 25 Jeřmanická 487/27
Mateřská škola - Jeřmanická
- Liberec 25 Dlouhý Most 102
Základní škola a Mateřská škola Dlouhý Most
- Liberec 3 Jugoslávská 128/1
Mateřská škola Klubíčko - Jugoslávská
- Liberec 3 Oldřichova 836/5
Mateřská škola Srdíčko - Oldřichova
- Liberec 3 Barvířská 38/6
Základní škola a Mateřská škola Barvířská
- Liberec 3 Americká 576/28
Mateřská škola Září
- Liberec 33 Stará 107
Mateřská škola Pastelka - Machnín
- Liberec 5 Husova 184/72
Mateřská škola Jizerka - Husova
- Liberec 5 Klášterní 149/16
Mateřská škola Nad přehradou - Klášterní
- Liberec 5 Březinova 389/8
Mateřská škola Pramínek - Březinova
- Liberec 5 Klášterní 466/4
Mateřská škola - Klášterní
- Liberec 6 Dělnická 831/7
Mateřská škola Kamarád - Dělnická
- Liberec 6 Žitná 832/19
Mateřská škola Klíček - Žitná
- Liberec 6 Burianova 972/2
Mateřská škola Kytička - Burianova
- Liberec 6 Broumovská 840/7
Mateřská škola Motýlek - Broumovská
- Liberec 6 Zelené údolí 1054
MŠ Neonka
- Liberec 7 Gagarinova 788/9
Mateřská škola Hvězdička - Gagarinova
- Liberec 8 Ještědská 680/121
Mateřská školka Petra
- Liberec 9 Strakonická 211/12
Mateřská škola Pohádka - Strakonická
- Liberec V - Kristiánov Čapkova 317/19
KinderGarten – Anglická školka - Liberec
- Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou Východní 270
Mateřská škola Lísteček - Vratislavice
- Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou Skloněná 1414
Mateřská škola Sídliště - Skloněná
- Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou Tanvaldská 282
Mateřská škola - Tanvaldská
- Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou Poštovní
Mateřská škola - Poštovní
- Libštát Libštát 212
Mateřská škola Libštát
- Lomnice nad Popelkou Karla Čapka 1084
Mateřská škola Dášenka Lomnice nad Popelkou
- Lomnice nad Popelkou Bezručova 1249
Mateřská škola Klubíčko
- Lomnice nad Popelkou Josefa Kábrta 209
Mateřská škola Lvíček Lomnice nad Popelkou
- Lomnice nad Popelkou Stružinec 102
Základní škola a Mateřská škola Stružinec
- Lučany nad Nisou Lučany nad Nisou 570
Mateřská škola Čtyřlístek - Lučany nad Nisou
- Malá Skála Vranové I. 60
Základní škola a mateřská škola Malá Skála
- Maršovice Maršovice 81
Mateřská škola Maršovice
- Martinice v Krkonoších 68
Základní škola a Mateřská škola Martinice v Krkonoších
- Mimoň Mírová 81
Základní škola a Mateřská škola Mírová
- Mimoň Pod Ralskem 572
Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem
- Mimoň Ralsko - Kuřívody 700
Základní škola a mateřská škola Tomáše Ježka Ralsko - Kuřívody
- Mříčná 191
Základní škola a Mateřská škola Mříčná
- Nová Ves nad Nisou 264
Základní škola a mateřská škola Nová Ves nad Nisou
- Nová Ves nad Popelkou 250
Základní škola a mateřská škola Nová Ves nad Popelkou
- Nové Město pod Smrkem Mánesova 952
Mateřská škola
- Noviny pod Ralskem Noviny pod Ralskem 116
Mateřská škola Noviny pod Ralskem
- Nový Bor Svojsíkova 754
Mateřská škola Klíček Nový Bor
- Nový Bor Na Svahu 528
Mateřská škola - BERUŠKA
- Nový Bor Dělnická 325
Soukromá mateřská škola Motýlek
- Nový Bor Okrouhlá 11
Základní škola a Mateřská škola Okrouhlá
- Nový Bor Smetanova 387
Miniškolka Koblížek
- Nový Bor Dělnická 325
Školka Motýlek
- Nový Oldřichov 86
Základní škola a Mateřská škola Nový Oldřichov
- Ohrazenice Ohrazenice 92
Mateřská škola Ohrazenice
- Okna 3
Základní škola a mateřská škola Okna
- Osečná Školní 63
Základní škola a Mateřská škola Osečná
- Paceřice Paceřice 100
Mateřská škola Paceřice
- Paseky nad Jizerou Paseky nad Jizerou 264
Mateřská škola Paseky nad Jizerou
- Pěnčín Pěnčín 62
Mateřská škola Pěnčín
- Pěnčín Svijanský Újezd 78
Základní škola a Mateřská škola Svijanský Újezd
- Pěnčín 17
Základní škola a Mateřská škola Pěnčín
- Plavy Plavy 24
Mateřská škola Plavy
- Polevsko 167
Základní škola a Mateřská škola Polevsko
- Poniklá Poniklá 303
Mateřská škola Poniklá
- Provodín Provodín 1
Mateřská škola Provodín
- Prysk Dolní Prysk 56
Základní škola a Mateřská škola Prysk
- Přepeře Přepeře 229
Mateřská škola Přepeře
- Příšovice Příšovice 162
Mateřská škola Příšovice
- Rádlo Rádlo 3
Mateřská škola Rádlo
- Raspenava Fučíkova 430
Základní škola a Mateřská škola Raspenava
- Rokytnice nad Jizerou Dolní Rokytnice 210
Mateřská škola Rokytnice nad Jizerou
- Rokytnice nad Jizerou Horní Rokytnice 555
Mateřská škola Rokytnice nad Jizerou
- Rovensko pod Troskami Revoluční 440
Waldorfská mateřská škola Rovensko pod Troskami
- Roztoky u Jilemnice 190
Základní škola a Mateřská škola Roztoky u Jilemnice
- Rychnov u Jablonce nad Nisou Školní 488
Základní škola a Mateřská škola Rychnov u Jablonce nad Nisou
- Rynoltice 200
Základní škola a Mateřská škola Rynoltice
- Semily Háje nad Jizerou - Loukov 45
Krakonošova základní škola a mateřská škola Loukov
- Semily Pekárenská 468
Mateřská škola Luční
- Semily Pod Vartou 609
Mateřská škola Pod Vartou Semily
- Semily Na Olešce 433
Mateřská škola speciální Semily
- Semily Záhoří - Pipice č.p. 33
Mateřská škola Záhoří
- Semily Chuchelna 50
Základní škola a Mateřská škola Chuchelna
- Semily Jílovecká 103
Lesní klub Kořínek
- Skalice u České Lípy 264
Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy
- Slaná u Semil Slaná 68
Základní škola a Mateřská škola Slaná
- Sloup v Čechách Nám. T. G. Masaryka 81
Základní škola a Mateřská škola Sloup v Čechách
- Smržovka Havlíčkova 826
Mateřská škola Smržovka
- Stará Paka Svojek - Tample 32
Mateřská škola Svojek
- Staré Splavy Jezerní 74
Základní škola a Mateřská škola Doksy - Staré Splavy
- Stráž nad Nisou Majerova 138
Základní škola a Mateřská škola Stráž nad Nisou
- Stráž nad Nisou Bilejova 415
Miniškolka Budulínek
- Stráž pod Ralskem Pionýrů 141
Základní škola a mateřská škola Stráž pod Ralskem
- Studenec 367
Základní škola a Mateřská škola Studenec
- Svor Svor 208
Mateřská škola Svor
- Tanvald U Školky 579
Mateřská škola Tanvald - U Školky
- Tatobity Tatobity 74
Masarykova základní škola a mateřská škola Tatobity
- Turnov Olešnice 52
Mateřská škola Olešnice
- Turnov 28.října 757
Mateřská škola - 28. října
- Turnov Alešova 1140
Mateřská škola - Alešova
- Turnov Bezručova 590
Mateřská škola Zámeček - Bezručova
- Turnov J.Palacha 1931
Mateřská škola - J. Palacha
- Turnov Zborovská 914
Mateřská škola - Zborovská
- Turnov Mírová pod Kozákovem
Mateřská škola
- Turnov Hruborohozecká 323
Waldorfská mateřská škola Turnov
- Turnov Hrubá Skála - Doubravice 61
Základní škola a Mateřská škola Hrubá Skála - Doubravice
- Turnov Kosmonautů 1641
Základní škola speciální a mateřská škola speciální
- Turnov Sedmihorky 72
Lesní klub Skaláček
- Turnov-Mašov U Školy 85
Mateřská škola Turnov - Mašov
- Velké Hamry Velké Hamry 621
Mateřská škola Velké Hamry
- Velké Hamry II. 212
Základní škola a Mateřská škola Velké Hamry
- Víchová nad Jizerou Víchová nad Jizerou 197
Mateřská škola Víchová nad Jizerou
- Vítkovice v Krkonoších Vítkovice 28
Krkonošská základní škola a mateřská škola Vítkovice
- Volfartice 81
Základní škola a Mateřská škola Volfartice
- Všelibice Hlavice 3
Základní škola a Mateřská škola Hlavice
- Všeň 9
Základní škola a Mateřská škola Všeň
- Vysoké nad Jizerou Věnceslava Metelky 323
Mateřská škola Vysoké nad Jizerou
- Zahrádky 19
Základní škola a Mateřská škola Zahrádky
- Zákupy Školní 347
Základní škola a Mateřská škola Zákupy
- Zásada 326
Mateřská škola Zásada
- Zlatá Olešnice 34
Základní škola a mateřská škola Zlatá Olešnice
- Žandov Kostelní 200
Základní škola a mateřská škola Žandov
- Železný Brod Koberovy 140
Mateřská škola Koberovy
- Železný Brod Slunečná 327
Mateřská škola Železný Brod
- Železný Brod Stavbařů 832
Mateřská škola Železný Brod
- Železný Brod Skuhrov
Základní škola a mateřská škola Huntířov