Jesle MALÍČKOV

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Jesle

cs

Kontaktní údaje

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Komentář
1
04.12.2017

Disclaimer: We are not responsible for any financial loss, data loss, downgrade in search engine rankings, missed customers, undeliverable email or any other damages that you may suffer upon the expiration of www.nejskolky.cz. For more information please refer to section 17.c.1a of our User Agreement. This is your final notice to renew www.nejskolky.cz: https://webonlinedomain.com/?n=www.nejskolky.cz&r=c In the event that www.nejskolky.cz expires, we reserve the right to offer your listing to competing businesses in the same niche and region after 3 business days on an auction basis. This is the final communication that we are required to send out regarding the expiration of www.nejskolky.cz Secure Online Payment: https://webonlinedomain.com/?n=www.nejskolky.cz&r=c All services will be automatically restored on www.nejskolky.cz if payment is received in full before expiration. Thank you for your cooperation.

Christine Khachiev
24.05.2017

Můj synek tam chodí od asi 11 měsíců, adaptace fungovalo dobře, začátek šel bezproblémově. Milý personál, mají hodně energie, jsou aktivní, komunikace s nimi velmi dobrá. Hlavně je že jsou tak flexibilní, dělají vše pro vás, abyste neměli starosti, a mají dlouhou provozní dobu. Jen ohodnotím prostory jako 3, pokoj pro děti a zahrada nejsou tak velké ale vše čisté a malé děti tam nemají problém :) Synek tam chodí moc rád. Děkuji!

Komentář
1
19.03.2017

Disclaimer: We are not responsible for any financial loss, data loss, downgrade in search engine rankings, missed customers, undeliverable email or any other damages that you may suffer upon the expiration of www.nejskolky.cz. For more information please refer to section 17.c.1a of our User Agreement. This is your final notice to renew www.nejskolky.cz: https://dsnrco.com/?n=www.nejskolky.cz&r=c In the event that www.nejskolky.cz expires, we reserve the right to offer your listing to competing businesses in the same niche and region after 3 business days on an auction basis. This is the final communication that we are required to send out regarding the expiration of www.nejskolky.cz Secure Online Payment: https://dsnrco.com/?n=www.nejskolky.cz&r=c All services will be automatically restored on www.nejskolky.cz if payment is received in full before expiration. Thank you for your cooperation.

Petr
27.03.2016

Bezproblémová domluva, malej nechce ani domu.

Markéta Hudcová
17.10.2015
Nedoporučuji
28.04.2015

Rozhodně nedoporučuji pro nejmenší děti (přijímají od 6ti měsíců). Není zde zvládnuta adaptace dítěte. Můj pocit je, že majitelka inzeruje volná místa, bohužel personál se snaží o to, aby žádné nové dítě přijato nebylo, zvláště ne na celodenní docházku. Nezvládají se postarat ani o děti co tam již mají natož o dítě k adaptaci.

Chrastilova Lenka
10.10.2014

Vyborne prostredi a personal, teremu bez problemu a rada sveruji sve dite.

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,27 kmMateřská školaOvčí Hájek 2177Praha 5 - Nové ButoviceVeřejná
0,30 kmŠkolka FasTracKidsV Hůrkách 2154/1Praha 5 - Nové ButoviceSoukromá, Mateřské centrum
0,43 kmMateřská školaHusníkova/2076Praha 5 - Nové ButoviceVeřejná

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.

 • PigyMáma logo

  Tipy na články od PigyMámy

  • Vzdělání nejmenších trochu jinak

   Dny na mateřské dovolené jsou někdy opravdu dlouhé, fádní a maminku často vyčlení ze společenského života. Vše se točí kolem miminka, případně batolátka, a tak není divu, že dnešní aktivní maminky proti této rutině vyšly do boje. Jako houby po dešti začaly v našem okolí růst mateřská centra, kde se maminky mohou společně setkávat. Navštívit však mohou také mnohá rodinná vzdělávací centra, která nabízejí alternativní pohled na vzdělání dětí i způsob života vůbec.

  • Jednoduchý návod, jak s dětmi zvládnout ranní vstávání

   Míváte ráno tak hektické, že odcházíte z domu o půl hodiny později než jste plánovali? Zaveďte sobě i dětem pravidla a rutinu. Pak už vás nic nezdrží

  • 7 věcí, které nesmí chybět v dětské lékárničce

   Co by nemělo chybět v základní výbavě lékárničky, když máte doma dítě…